AKTUALITY

 • 23 jan 2019

  Oslávili sme ôsmy rok pôsobenia SKGBC

  Slovenská rada pre zelené budovy si na svojom tradičnom Anniversary Green Business Clube pripomenula ôsme výročie svojho pôsobenia na Slovenskom trhu. Podujatie sa uskutočnilo    22. januára 2019 v priestoroch hotela Devín v Bratislave. Zúčastnilo sa ho takmer stovka hostí z radov členov a sympatizantov SKGBC.   V úvode podujatia hostí privítala výkonná riaditeľka Slovenskej rady pre zelené budovy, Hana...

 • 21 dec 2018

  Bez energií prežijeme, bez vody nie

  Naše domy sú ako človek sediaci na ceste, na ktorého sa rúti rozbehnutý kamión. Ďaleko za kamiónom ide aj cyklista. Človek sediaci na ceste sa sústredí na cyklistu, aby sa mu vyhol, prípadne aby zrážka s ním bola čo najmenej bolestivá, no oveľa bližší kamión si nevšíma. Rútiaci sa kamión symbolicky predstavuje problém nedostatku pitnej vody a cyklista problém nedostatku energií.

 • 20 nov 2018

  Ako na zdravé vnútorné prostredie…

  Téme zdravého vnútorného prostredia bol venovaný Green Business Breakfast, ktorý usporiadala Slovenská rada pre zelené budovy 13. novembra 2018 v kníhkupectve Martinus. Viac ako 50 hostí si vypočulo zaujímavé prezentácie, ktoré sa týkali certifkikácie WELL, interiérových materiálov, akustiky svetla, ale i prostredia, v ktorom sa naše deti učia.  

Next  

Aktivity SKGBC

Next