Slovenská rada pre zelené budovy je hlavný ambasádor udržateľnej výstavby na Slovensku

AKTUALITY

 • 02 júl 2018

  Návšteva v Brne sa niesla v duchu zdravého vnútorného prostredia

  V závere školského roka sme pre záujemcov z radov členských spoločností a nadšencov pre udržateľnú výstavbu usporiadali tradičnú Green Business Tour. Tentoraz naša cesta končila v Brne, resp. v Slavkove u Brna, kde sme navštívili školiace a administratívne centrum spoločnosti Velux a zelený ostrov v púšti kancelárskych budov - LIKO-Noe. 

 • 14 jún 2018

  Digitálne riešenia nás posúvajú k udržateľnosti

  Green Business Breakfast, ktorý sa uskutočnil 5. júna 2018 v Impact HUBe bol venovaný téme Efektívnej cesty k udržateľnosti prostredníctvom digitálnych riešení.  Viac ako 40 účastníkov si vypočulo prezentácie Radoslava Mizeru zo spoločnosti SOLVED, Pavla Praženicu zo Siemensu a Kataríny Šutovej z YIT Slovakia.

 • 21 máj 2018

  Udržateľnosť v architektúre a vo výstavbe 2018

  Nabitá informáciami a zaujímavými hosťami – tak by sa dala charakterizovať tohtoročná medzinárodná odborná konferencia Udržateľnosť v architektúre a vo výstavbe, ktorá sa konala 17. mája 2018. Na konferencii, ktorú organizuje Slovenská rada pre zelené budovy (5. rok) a Vydavateľstvo EUROSTAV (8. rok), odprezentovali svoje zaujímavé projekty významní spíkri zo Švédska, Francúzska, Rakúska, Čiech aj Slovenska. Výnimočné odborné stretnutie zavŕšila prednáška významného architekta z Malajzie Kena Yeanga.

Next  

Aktivity SKGBC

Next