AKTUALITY

 • 14 sep 2018

  ZÁVER SEPTEMBRA BUDE PATRIŤ ZELENÝM BUDOVÁM

  Na Slovensku sa už po ôsmy raz budú v závere septembra konať podujatia Týždňa zelených budov, ktoré opäť usporiada Slovenská rada pre zelené budovy.   Aj tento rok budú podujatia prebiehať súbežne so Svetovým týždňom zelených budov (World Green Building Week), ktorý je vlajkovou loďou zelených rád po celom svete. Hlavným mottom tohtoročného Týždňa zelených budov na Slovensku je  „EKOLOGICKY – ZDRAVO - EFEKTÍVNE“ a v tomto duchu sa budú niesť aj všetky pripravované akcie.  Podujatia Týždňa zelených budov sa budú konať od 24. septembra do 2. októbra 2018 v Bratislave.

 • 02 júl 2018

  Návšteva v Brne sa niesla v duchu zdravého vnútorného prostredia

  V závere školského roka sme pre záujemcov z radov členských spoločností a nadšencov pre udržateľnú výstavbu usporiadali tradičnú Green Business Tour. Tentoraz naša cesta končila v Brne, resp. v Slavkove u Brna, kde sme navštívili školiace a administratívne centrum spoločnosti Velux a zelený ostrov v púšti kancelárskych budov - LIKO-Noe. 

 • 14 jún 2018

  Digitálne riešenia nás posúvajú k udržateľnosti

  Green Business Breakfast, ktorý sa uskutočnil 5. júna 2018 v Impact HUBe bol venovaný téme Efektívnej cesty k udržateľnosti prostredníctvom digitálnych riešení.  Viac ako 40 účastníkov si vypočulo prezentácie Radoslava Mizeru zo spoločnosti SOLVED, Pavla Praženicu zo Siemensu a Kataríny Šutovej z YIT Slovakia.

Next  

Aktivity SKGBC

Next