Členstvo

 

Staňte sa členom Slovenskej rady pre zelené budovy a získajte:

 

  • Prestíž člena významnej profesnej organizácie, ovplyvňujúcej stavebníctvo na Slovensku
  • Kontakty na obchodných partnerov, zákazníkov, partnerské organizácie
  • Platformu pre zaujímavý networking
  • Zviditeľnenie sa prostredníctvom marketingových aktivít Slovenskej rady pre zelené budovy
  • Orientáciu a knowhow  v perspektívnom a dynamicky sa rozvíjajúcom odbore stavebníctva

 

Buďte súčasťou organizácie ktorá podporuje rozvoj trhu, legislatívne zmeny a osvetu na Slovensku s cieľom transformovať stavebníctvo smerom k udržateľnej výstavbe.

 

 

 

Čo Vám prináša členstvo v Slovenskej rade pre zelené budovy?

 

Marek Kremeň
EXERGY Studios, konateľ spoločnosti

 

“Prehľad o dianí na trhu v rámci zelených budov a udržateľnej výstavby, vzdelávanie a kontakty boli dôvodmi vstupu spoločnosti EXERGY Studios do SKGBC.”

 

 


 

Peter Kysela
Atrios Architects, riaditeľ spoločnosti

“SKGBC nám priniesla možnosti vzdelávania pre našich zamestnancov, ktoré si veľmi pochvaľujú. Myslím, že odborné vzdelávanie je dnes absolútnou nevyhnutnosťou pre všetkých projektantov a architektov.”

 

 


 

Pavol Kukura
TAW, riaditeľ spoločnosti

“Stať sa členom SKGBC bol logický krok pre spoločnosť, ktorá prišla na trh s energetickou optimalizáciou budov. Vďaka SKGBC sme do nášho portfólia služieb pridali certifikácie udržateľnej výstavby (zelené certifikácie), ktoré sa už stávajú štandardom pri výstavbe nových administratívnych a multifunkčných budov.”

 

 


 

Tomáš Gramblička
 Skanska SK, riaditeľ oblasti Západ, Závod Pozemné staviteľstvo

„Udržateľný rozvoj je jednou zo základných priorít Skanska. SKGBC mi poskytla väčší profesionálny rozhľad v oblasti zeleného stavania, ktorý môžem zdieľať a ďalej odovzdávať svojim kolegom i obchodným partnerom.“

 

 


 

 
Ladislav Piršel
alocons, konateľ spoločnosti

“Stali sme sa členmi, pretože sme presvedčení, že podnikanie má byť trvale udržateľné. SKGBC má v cieľoch podporu trvalej udržateľnosti a transformáciu stavebníctva a realitného trhu a to je v súlade s našou firemnou víziou a misiou. Chceme sa v rámci SKGBC spolupodieľať na vytváraní trhu trvale udržateľných stavieb a na transformácii slovenského stavebného a realitného trhu.”