Zoznam členských spoločnosti

Skupina Saint-Gobain navrhuje, vyrába a distribuuje vysokovýkonné stavebné materiály, ktoré poskytujú inovatívne riešenia pre kvalitné, úsporné a udržateľné bývanie ľudí po celej republike. Ďalej vyrába sklá pre stavebníctvo i automobilový priemysel a systémy zásobovania vodou. Konceptom multikomfortných stavieb presadzuje myšlienku udržateľného bývania a výstavby. Na Slovensku pôsobí skupina Saint-Gobain už od roku 1995. Aktuálne do nej patrí jedna spoločnosť spravujúca štyri výrobné závody, sedem značiek a viac ako 400 zamestnancov.

> viac

 

Kontakt:

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139
831 04  Bratislava

 Web: www.saint-gobain.sk

 

^ späť

VÚB banka je druhá najväčšia banka na Slovensku, ktorá v roku 2017 získala ocenenie Najúspešnejšia banka roka TREND. V banke pracuje približne 3500 zamestnancov. VÚB banka je členom skupiny Intesa Sanpaolo.

> viac

 

Kontakt:

Všeobecná úverová banka, a.s.
Mlynské nivy 1
829 90 Bratislava 25

Web: www.vub.sk

 

^ späť

Spoločnosť Armacell je svetový líder v oblasti pružných izolačných pien. V roku 1954 spoločnosť Armacell vynašla Armaflex, prvý flexibilný izolačný prvok zo syntetického kaučuku. Tento technický prelom vytvoril nové priemyselné odvetvie – segment flexibilných technických izolácií pre úsporu energie, tepelnú ochranu a kontrolu kondenzácie.

> viac


Armaflex je momentálne svetovo najznámejšou značkou pre flexibilnú technickú izoláciu a značka sa stala synonymom v priemysle stavebných materiálov.

Spoločnosť významne prispela k profesionalizácii tohoto odvetvia a stanovila priemyselné štandardy na celom svete. Izolačné materiály Armacell patria k niekoľkým málo produktom, ktoré celkovo šetria viac energie, než je potrebné k ich výrobe: Armaflex ušetrí až140x viac energie, ako je potrebné na jeho výrobu. Izolačné  materiály spoločnosti Armacell zachovávajú cenné energetické zdroje a znižujú emisie skleníkových plynov.

Výrobky spoločnosti Armacell prispievajú k energetickej účinnosti udržateľných budov, zlepšenej kvalite vnútorného prostredia a akustickému útlmu vo vysoko výkonných udržateľných budovách.

 

Kontakt:   

Pavel Melika

Armacell Poland Sp. z.o.o. organizačná zložka
Mickiewiczova 242/17
160 00 Praha 6

Mobil: +420 603 248 777
E-mail: pavel.melika@armacell.com

 

^ späť

Spoločnosť AS Property, s.r.o. vznikla v roku 2012 ako spoločnosť poskytujúca služby property managementu. Primárnou orientáciou spoločnosti je poskytovanie služieb property, asset a facility managementu ako aj konzultácií a poradenstva najmä v oblasti prevádzkových a investičných nákladov, manažérskeho reportingu, rozpočtov ako aj v tvorbe a nasadzovaní riešení a návrhov opatrení na ich zlepšenie. Postupne naše služby rozširujeme o vypracovávanie technických auditov a analýzy nehnuteľností so zameraním na zvyšovanie hodnoty nehnuteľností.

> viac

Kontakt:

Konateľka spoločnosti: Ing. Andrea Szabová PhD.

AS Property, s.r.o.

Mostová 2

811 02 Bratislava

Telefón: +421 907 779 438
E-mail: asproperty@asproperty.sk
Web: www.asproperty.sk

 

^ späť


Atrios logo
Atrios je skupina firiem, ktoré sa venujú realitnému developmentu, a projektovému manažmentu. Skupina pôsobí najmä na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike. 

> viac


História siaha do roku 2000 a po mnohoročnej činnosti na trhu s realitami a v architektúre patrí medzi medzi skúsené firmy v obore. Pri navrhovaní stavieb využíva skúsenosti z realizovaných projektov, ktoré boli certifikované systémami BREEAM, LEED a DGNB.

 

Kontakt:   

ATRIOS
Vajnorská 100/A
831 03 Bratislava

Telefón: +421 917 245 129
E-mail: info@atrios.sk
Web: www.atrios.sk

 

^ späť

ASIO-SK, s.r.o. – už viac ako 20 rokov sa hráme s odpadovou a dažďovou vodou. V prvom rade navrhujeme, projektujeme, ale aj patentujeme, vyrábame, dodávame a samozrejme montujeme zariadenia a technológie. Tak, aby sme odpadové vody vyčistili a následne ich vrátili čisté do prírody. Rovnako podobne zaobchádzame aj s dažďovými vodami t.j. ak sú znečistené, tak ich najskôr vyčistíme a následne ich vraciame do prírody. Buď vsakovaním na mieste dopadu, čím zvyšujeme zásoby podzemných vôd, alebo ich využijeme na technické účely v budovách, či priemyselných prevádzkach.

> viac

 

Kontakt:   

ASIO-SK s.r.o.
Ulica 1. mája 1201
014 01 Bytča

Web:  www.asio.sk

 

^ späť

Spoločnosť BERA B.V. bola založená v Holandsku v roku 2009 s cieľom vyvíjať, vyrábať a dodávať „zelené“ výrobky a systémové riešenia pre záhrady, parky, urbanistické a krajinné projekty. Snahou spoločnosti je tvoriť a realizovať projekty, ktorých základným znakom je udržateľnosť. A to ako z pohľadu výroby a následného použitia. V priebehu prvých piatich rokov od svojho založenia sa spoločnosť BERA B.V. stala špičkou v oblasti riešenia štrkovej stabilizácie. Za jeden z nosných výrobkov – BERA Gravel Fix® Pro získala strieborný Cerifikát Cradle to Cradle. Milióny štvorcových metrov Gravel Fix Pro inštalované v rozličných klimatických podmienkach na všetkých kontinentoch, pomáhajú navráteniu cennej dažďovej vody späť do pôdy a pozitívne tak pôsobí na ekológiu celej planéty.

> viac

 

Kontakt:   

BERA Slovakia s.r.o.
Koplotovce 14/311
920 01 Koplotovce

Web: sk.bera-bv.com

 

^ späť

CLIMAPORT s.r.o. – Oficiálny distribútor chladiacich zariadení zn. Carrier  

> viac


Kontakt:   

CLIMAPORT s.r.o. 

Levická 7
949 01 Nitra 

Mob.: 00421 905 532 091
E-mail: info@climaport.sk
Web: www.climaport.sk

 

^ späť

Colliers International je poprednou konzultačnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností. Našich 17 000 zamestnancov, ktorí pôsobia v 68 krajinách sveta, spolupracujú pri poskytovaní odborných rád a služieb s cieľom maximalizovať hodnotu nehnuteľností. Na Slovensku pôsobíme od roku 2003. Naša kancelária poskytuje komplexné služby v oblasti realitného poradenstva pre nadnárodné, národné a lokálne spoločnosti v Slovenskej republike. Pracujeme vo všetkých sektoroch trhu s nehnuteľnosťami a zastupujeme nájomcov, prenajímateľov, banky a investorov.

> viac

 

 

Kontakt

Veronika Miklusova

Office Manager | Slovakia

Operations

Mob +421 905 643 706

Main +421 2 59 980 980

veronika.miklusova@colliers.com

 

Colliers International

Twin City Tower

Mlynske Nivy 10 | 821 09 Bratislava, Slovakia

www.colliers.com

^ späť

CRESCO REAL ESTATE a. s. je najväčším slovenským rezidenčným developerom. Od roku 1992 spoločnosť zrealizovala množstvo úspešných developerských projektov a podpísala sa pod odvážne investície, ktoré menia tvár Bratislavy a spoluvytvárajú nové, vyššie štandardy pre svojich užívateľov. Už desať rokov buduje rezidenčnú štvrť Slnečnice, ktorá je od nežnej revolúcie najväčším projektom svojho druhu na Slovensku. Spoločnosť stojí aj za prvými vežiakmi v Bratislave – Tri veže, alebo za ocenenou administratívnou budovou UNIQ Staromestská. Pôsobí aj na českom trhu. V roku 2021 odštartovala projekt SO-HO v českých Holešoviciach.

> viac

 

Kontakt:

CRESCO REAL ESTATE a.s.
Poštová 3
811 06 Bratislava

Web: www.cresco.sk

 

^ späť

Spoločnosť Daikin je popredný svetový výrobca zariadení HVAC (vykurovanie, vetranie a klimatizácia), vrátane riešení tepelných čerpadiel a chladenia.  

> viac


Spoločnosť poskytuje inovatívne riešenia riadenia vnútornej klímy špičkovej kvality, aby splnila meniace sa potreby našich rezidenčných, komerčných a priemyselných zákazníkov.

 

Kontakt:  

Daikin Airconditioning Central Europe – Slovakia s.r.o.
Galvaniho 15/C
821 04 Bratislava

Eva Balteszova
Tel: 02/57 10 32 11

Web:  www.daikin.sk

 

^ späť

Skupina DELTA s centrálou vo Welse patrí k lídrom medzi kanceláriami zaoberajúcimi sa stavebným poradenstvom, architektúrou a stavebným manažmentom v strednej Európe. Medzinárodná sieť dcérskych spoločností združených v holdingovej spoločnosti Delta Holding regionálne zastúpených v Bratislave (SK), Třebíči (CZ), Welse (A), Viedni (A) a Kyjeve (UA)  ponúka komplexné služby pre celý  stavebný projekt. 

> viac


Od roku svojho založenia (1977) sa spoločnosť DELTA postarala o stavebné projekty v celkovej hodnote väčšej ako jedna miliarda eur. Ich skúsenosti z množstva projektov ponúkajú aj vám. Považujú sa za vášho partnera pri uskutočňovaní vášho hospodárneho, stavebného diela zachovávajúceho si súčasne svoju hodnotu, ktorý kladie dôraz aj na ekologické aspekty. 

 


DELTA ponúka konzultácie a realizácie v následujúcich oblastiach:

 • Architektúra 
 • Generálny projektant 
 • Stavebný manažment 
 • Optimalizácia nákladov, Value Engineering 
 • Výberové konanie a zadávanie zákaziek 
 • Technický dozor investora (TDI) 
 • Elektronické spracovanie dát a informačné technológie 
 • Investorská činnosť 
 • Manažment konfliktov, právny servis 

 

V oblasti trvale udržatelnej výstavby (Green Building) sa špecializuje na oblasti:

 • Stavebná klimatológia 
 • Energetický audit budov 
 • Energetické koncepty a optimalizácia projektov 
 • Energetická certifikácia budov 
 • Analýzu trvale udržatelných stavieb 

 

“O garancii nákladov hovoria mnohí. My ich uskutočňujeme.”


  

Kontakt:   

Delta Projektconsult Slovakia s.r.o.
budova Westend Plazza – Shared Offices 1. poschodie
Lamačská cesta 3/B
SK – 841 04 Bratislava

Telefón: +(00421) 267281 850
Fax: +(00421) 267281 880
Web: www.delta-group.sk

 

^ späť

Firma DNA Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1996 ako obchodná spoločnosť, ktorá od svojho vzniku pôsobí na slovenskom trhu a zaoberá sa dovozom a predajom kompletného sortimentu komponentov svetelnej techniky, LED technológií od významných svetových výrobcov s dôrazom na kvalitu. Výber renomovaných svetových výrobcov, dodávka materiálu, odborné poradenstvo, kvalitný servis je záruka spoľahlivého obchodného partnera.  

> viac


V súčasnom, neustále sa meniacom období sa zvyšujú požiadavky a potreby zákazníkov v oblasti inteligentných elektrických inštalácií osvetlenia. Pre uspokojenie týchto potrieb zákazníka spoločnosť rozšírila svoje aktivity v oblasti riadenia vnútorného a vonkajšieho osvetlenia, inteligentné budovy riadené systémom DALI (Digital Addressable Lighting Interface – digitálne adresovateľné rozhranie osvetlenia).

Delight je označenie digitálneho riadenia, ktoré dokáže riadiť každé svietidlo samostatne, po skupinách, navoliť rôznu intenzitu svetla podľa Vašich požiadaviek, dennej doby, prítomnosti osôb atď. s možnosťou využitia kdekoľvek od veľkých priemyselných hál a nákupných centier až po útulné domovy Vašich rodín.

Vysoká efektivita a účinnosť osvetľovacieho systému vylepšujú naše životné prostredie. Ušetrenou elektrickou energiou prispievame k znižovaniu produkcii CO2, čím smerujeme k zelenej inteligencii. 

Systém inteligentného osvetlenia sa skladá z komponentov svetovej značky HELVAR. Táto fínska spoločnosť patrí od jej založenia (r. 1921) k najprogresívnejším výrobcom elektronických komponentov a je významným dodávateľom systémov inteligentného osvetlenia. 

Spoločnosť DNA Slovakia je certifikovaným distribútorom produktov spoločnosti HELVAR pre Slovenskú republiku. Vychádza v ústrety všetkým záujemcom, ktorí majú záujem o aktuálne svetové trendy v oblasti osvetlenia, o využívanie progresívnych technológií či šetrných riešení v architektúre.

 

Kontakt:   

Riaditeľ spoločnosti: Ing. Július Slamenka

DNA Slovakia, s.r.o.
Komárňanská cesta 13
940 43 Nové Zámky 

Telefón: 035/6400616
E-mail: info@dnaslovakia.sk
Web: www.dnaslovakia.sk

 

^ späť

Spoločnosť e-Dome je poprednou slovenskou ESCO spoločnosťou (Energy Service Company – spoločnosť poskytujúca energetické služby). Hlavnými predmetmi podnikania je poskytovanie Garantovanej a Podpornej energetickej služby v zmysle Zákona o energetickej efektívnosti.

 

> viac

 

Kontakt:   

e-Dome a.s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava 

Web: www.e-dome.sk

 

^ späť

Spoločnosti skupiny Elektrodesign sú dlhodobo a dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti, ktoré disponujú vysoko motivovaným kolektívom odborných pracovníkov, vlastnými výrobnými kapacitami, skladovacími priestormi a predajnými pobočkami na Slovensku a po celej Českej republike. Elektrodesign ventilátory SK je výhradným zástupcom niekoľkých nadnárodných spoločností.  

> viac


Jedným z hlavných cieľov spoločnosti je zabezpečenie vysokej kvality ponúkaných produktov, predajného a po predajného servisu. Elektrodesign ventilátory sa zameriava na zaistenie komplexnosti ponúkaných výrobkov a stavebnicových systémov, ktorých kvalita a celková úroveň sa zúčastňuje na definovaní produktových štandardov na trhu. Súčasťou firemnej stratégie je technická podpora produktov, promptné vypracovanie ponúk a nadštandardné servisné služby, zabezpečované vlastným servisným strediskom. 

Elektrodesign ventilátory je držiteľom certifikátu systému riadenia kvality. Touto formou spoločnosť preukazuje svoju schopnosť trvale poskytovať vysokú kvalitu ponúkaného tovaru a sprievodných služieb a uspokojovať tak stúpajúce nároky zákazníkov, rovnako ako požiadavky právnych a technických predpisov.

 

Kontakt:

Konateľ spoločnosti: Petr Gardelka 

ELEKTODESIGN ventilátory spol. s.r.o.
Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava 

Telefón: +421 244 46 40 34–35
Mobil: +421 911 767 100
Web: www.elektrodesign.sk

 

^ späť

Spoločnosť ENERGIO – PTS s r.o. sa zaoberá dodávkami a realizáciou chladiarenských, mraziarenských skladov, výrobných priestorov a ich vybavením, vybavením potravinárskych prevádzok a inými technológiami. Taktiež ponúka rôzne riešenia pri použití sendvičových panelov. Od roku 2010 sa zoberá aj obnoviteľnými zdrojmi energie, ktoré naďalej rozvíja s cieľom stať sa významným „zeleným“ hráčom na európskom trhu.

> viac

Kontakt:

ENERGIO – PTS s r.o.

Web: www.energiochladenie.sk

 

^ späť

Skupina ENGIE na Slovensku je súčasťou medzinárodného koncernu ENGIE, ktorý je lídrom transformácie v energetike. ENGIE na Slovensku poskytuje služby v oblasti privátnej výroby tepla, dodávky energie, facility manažmentu a inštalácií technológií. Prostredníctvom komplexných služieb pomáha klientom zvyšovať energetickú efektívnosť prevádzok, optimalizovať náklady a znižovať uhlíkovú stopu.

> viac


 

Kontakt:   

ENGIE SERVICES, a.s.
Jarošova 2961/1
831 03 Bratislava

Web: www.engie.sk 

 

^ späť

Spoločnosť EPITREND sa špecializuje na obnoviteľné zdroje – tepelné čerpadlá. Ponúka ekonomicky efektívne riešenia s pozitívnym dopadom na životné prostredie. Komplexný pohľad na stavbu nás núti uvažovať nielen iba o zdroji, ale aj o strane spotreby – vykurovaní, chladení či vetraní. Rodinné domy sa rozbiehajú a my sme pri tom. Rovnako však vidíme budúcnosť aj pri bytových domoch, výrobných halách či penziónoch.Konzultujeme, projektujeme, realizujeme a rovnako sa staráme o záručný a pozáručný servis – všetky služby “pod jednou strechou”.

EPITREND je firma, ktorá rozumie tepelným čerpadlám.

> viac

Kontakt:

Konateľ spoločnosti: Jaroslav Urdzik

EPITREND s.r.o.

Jarmočná 2

040 01 Košice

Telefón: +421 903 590 125
E-mail: epitrend@epitrend.sk
Web: www.epitrend.sk

 

^ späť

EXERGIA (EXERGY) je využiteľná časť energie zohľadňujúca nielen kvantitu ale aj kvalitu premeny energie, ktorá do budovy vstupuje. Na atribútoch kvality a nového prístupu k znižovaniu energií v budovách bola založená EXERGY Studios, s.r.o. Zameranie a poslanie definoval nový, inovatívny pohľad nielen zahraničného, ale i domáceho trhu na proces ich návrhu. 

> viac


Odlišný je nielen v rámci metodológie „zelených“ a „udržateľných“ budov, ale integrácie tejto ideológie už od samotného počiatku prostredníctvom integrovaného procesu návrhu.

EXERGY Studios s.r.o. ponúka komplexnú podporu pre získanie medzinárodných certifikátov udržateľosti LEED a BREEAM zabezpečenú skúsenými, akreditovanými profesionálmi nášho medzinárodného tímu.
Súčasť portfólia tvoria aj štúdie, analýzy, optimalizácie budov a ich systémov pomocou moderných počítačových simulácií.
Spoločnosť je členom U.S. Green Building Council (USGBC) a iných medzinárodných organizácií, čo okrem výmeny skúseností a udržania kroku so zahraničím zabezpečuje uplatnenie najnovších poznatkov, metodológií a trendov.

 

Kontakt:

Marcus Jones
Marek Kremeň

EXERGY Studios s.r.o.
Na Šefranici 24
010 01 Žilina

Telefón: +421 902 455 428
E-mail: info@exergystudios.com
Web: www.exergystudios.com

 

^ späť

Fakulta architektúry STU v Bratislave je verejná vysoká škola v zmysle zákona 131/2002

> viac


Kontakt:  

Fakulta architektúry STU v Bratislave
Námestie slobody 19
812 45  Bratislava

E-mail: robert.spacek@stuba.sk
Web: www.fa.stuba.sk

 

^ späť

 GLOB Production SK, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca stavebná spoločnosť, ktorá spadá do medzinárodnej skupiny GLOB. Základným predmetom činnosti je výstavba, rekonštrukcia a oprava obytných, administratívnych, priemyselných a verejných budov. Špecializujú sa na kompletnú obnovu budov.

 

> viac

Kontakt:   

GLOB Production SK, s.r.o.
Sídlo: Vlčkova 8/A
81105 Bratislava – Staré Mesto
Kancelárie: Vajnorská 142
83104 Bratislava

Ján Knotek, konateľ
Telefón: +421 903 918 434
Email: jan.knotek@globproduction.sk
Webstránka: http://www.globproduction.sk/

 

^ späť

Medzinárodná developerská skupina HB Reavis vznikla v roku 1993 v Bratislave. Pôsobí na kľúčových trhoch v strednej a východnej Európe (Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko), v Spojenom kráľovstve a v Turecku. Celkovo doposiaľ realizovala 820-tisíc metrov štvorcových moderných kancelárií, obchodno-zábavných a logistických centier. 

> viac


Ďalších vyše milióna metrov štvorcových je vo fáze realizácie, plánovania alebo povoľovania výstavby.

Na všetkých trhoch HB Reavis využíva integrovaný obchodný model zahŕňajúci development, výstavbu, správu majetku a investičný manažment.

Spoločnosť má celkové aktíva 1,83 miliardy EUR s čistou hodnotou 1,024 miliardy EUR. S vyše 440 odborníkmi pracujúcimi po celej Európe patrí HB Reavis medzi lídrov na trhu komerčných nehnuteľností. Potvrdzujú to aj získané ocenenia „Developer roka 2015 v strednej a východnej Európe“ udelené odbornou porotou CEE Quality Award v spolupráci s Financial Times a titul „Developer kancelárskych budov roka 2014 v strednej a východnej Európe“ udeleného v súťaži pod záštitou vydavateľstva Eurobuild.

 

Kontakt:   

HB Reavis Slovakia, a.s.
Karadžičova 12
821 08 Bratislava 

E-mail: hbreavis@hbreavis.com
Web: www.hbreavis.com

 

^ späť

Spoločnosť Immocap Group,a.s. vznikla v roku 1996 v Bratislave. Dnes, po šestnástich rokoch, má spoločnosť za sebou dlhoročné skúsenosti v developerskej oblasti.

Prvé úspešné aktivity spoločnosti spočívali vo výstavbe troch administratívnych centier vo vznikajúcej administratívnej zóne na Prievozskej a Plynárenskej ulici v Bratislave – Business Center BBC III,IV a V s plochou viac ako 60 000 m².

> viac


Po ich realizácii začala spoločnosť rozvíjať ďalšie aktivity výstavbou 134 rodinných domov na Čiernej vode. Neskôr rozšírila podnikateľské zámery aj do Maďarskej republiky. Tu vlastnila a manažovala jedno z významných administratívnych centier v Budapešti – Buda Square.

Spoločnosť Immocap Group,a.s. pripravila aj projekt s 800 bytmi a kancelárskymi priestormi s rozlohou 30 000 m² v mestskej časti Bratislava Ružinov pod názvom Ružinovský park. Ďalším pripravovaným projektom je administratívna budova BBC V-D, ktorá bude plynule nadväzovať na už existujúce centrá BBC III, IV, V.

Spoločnosť Immocap group,a.s. stojí v súčasnej dobe aj pred realizáciou projektu pre voľnočasové aktivity v Piešťanoch. Vízia zámeru je cielená na výstavbu areálu, ktorý ponúkne trojgeneračné pobyty s komfortom hotelových služieb, vodného sveta a bazénov.

V súčasnosti je nosným projektom spoločnosti projekt Centrál. Spoločnosť úspešne spolupracovala a realizovala transakcie s viacerými renomovanými medzinárodnými investormi – Heitman, BSR Europe, GE Capital, Mota Engil a iné.

Portfólio zelených projektov:
– Multifunkčný komplex Centrál

 

Kontakt:

Investičný riaditeľ spoločnosti: Martin Šramko

Immocap Group, a.s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava

Tel: +421 2 58 222 800

Web: www.immocap.sk

 

^ späť

Spoločnosť ITP Control s.r.o. ponúka komplexné zákaznícky orientované vysoko kvalitné služby v oblasti Manažmentu budov a regulácie od roku 1993. Služby zahrňujú návrh, riešenie, inštaláciu a servis systému.

> viac


 

  • Dlhodobé skúsenosti so širokým spektrom riadiacich systémov Kieback&Peter (Germany), Satchwell (UK), TAC (Sweden), Honeywell (USA)
  • Viac ako 280 úspešných projektov v Slovenskej, Českej a Poľskej republike
  • Zastúpenie značky Kieback&Peter pre Slovensko

 

Kontakt:   

ITP Control, s.r.o.
Šustekova 51
851 04 Bratislava

Telefón:+421 2 67 20 91 11
E-mail: itpcontrol@itpcontrol.sk
Web: www.itpcontrol.sk, www.kieback-peter.sk

 

^ späť


JTRE – Spoločnosť pôsobí na trhu nehnuteľností od roku 1996. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Realizuje kancelárske, rezidenčné, hotelové, priemyselné, obchodné a polyfunkčné projekty, pričom ako jediný developer buduje celé mestské štvrte na území Bratislavy. Najvýznamnejšou súčasnou realizáciou je nábrežná štvrť Eurovea City s rozšírením obľúbeného nákupného centra a prvým slovenským mrakodrapom Eurovea Tower. K zrealizovaným projektom patria najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama Towers, mestské štvrte River Park a Zuckermandel pod Bratislavským hradom, rezidenčné projekty Fuxova, Karloveské rameno, Zelené terasy Devín, administratívny komplex Westend, budovy Pribinova 19 či Landererova 12. Vo výstavbe je aj projekt Klingerka s bývaním a kanceláriami a rozšírenie nákupného centra Eperia v Prešove. V Londýne JTRE realizuje svoj prvý projekt Triptych Bankside.

> viac

Kontakt:

J&T REAL ESTATE, a. s.
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava

Tel.: +421 2 5941 8200
Fax: +421 2 5941 8201
E-mail: info@jtre.sk

Web: www.jtre.sk

^ späť

 

Knauf Insulation, s.r.o. ako súčasť skupiny Knauf, zastupuje vo svete izolácií jedno z najpokrokovejších a najrešpektovanejších mien. Na Slovensku je najväčším výrobcom tepelných, akustických a požiarnych izolácií. Knauf Insulation sa zaväzuje k princípom udržateľnosti a jeho stratégia má štyri piliere, ktoré sa zameriavajú na ľudí, emisie uhlíka, cirkularitu a kvalitu budov.

> viac


 

Kontakt:

KNAUF INSULATION, s.r.o.,
Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Web:  www.knaufinsulation.sk   

 

^ späť

Spoločnosť LAUFEN SK s.r.o. predstavuje zastúpenie výrobcu sanitárnej keramiky, batérií, nábytku a kompletného vybavenia do kúpeľní. Spoločnosť dodáva na Slovensko tri značky zo svojho portfólia a to LAUFEN, ROCA a JIKA. Týmito značkami pokrýva všetky cenové segmenty od ekonomického až po luxusný. Ponúka kompletný sortiment na vybavenie kúpeľní pri splnení tých najnovších ekologických a dizajnových parametrov.

> viac

 

Kontakt:

LAUFEN SK s.r.o.
Štefanovičova 12
811 04 Bratislava

Web: www.laufen.sk | www.roca.sk | www.jika.sk

 

 

^ späť

Spoločnosť LIGHTECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu 20 rokov. Svojim zákazníkom poskytuje kvalitnú a komplexnú službu pri riešení osvetlenia interiéru, obce a mesta. Začínajúc od špecifikácie základných požiadaviek, výberom technicky, dizajnovo i finančne vhodného riešenia projekčnej prípravy až po kompletnú dodávku svetelnej techniky, potrebného príslušenstva, realizácie kvalifikovanej montáže a stavebného i autorského dozoru. 

> viac


LIGHTECH kladie dôraz na spoluprácu s architektmi, stavebníkmi, dizajnérmi a projektantmi osvetľovaného priestoru. Veľkú časť z ich realizovaných projektov tvoria osvetľovacie sústavy pre mestá, obce, byty, rodinné domy, reštaurácie, kancelárie, polyfunkčné budovy, priemysel, ale aj hotely, záhrady, parky a iluminácie budov v zmysle princípov a metodiky WELL-BEING.

V spolupráci s odbornou a vedeckou obcou realizujú svetelno-technické merania a vytvárajú svetelno-technické posudky, audity a riešia viaceré doposiaľ neriešené úlohy, ktoré prináša život a podnikanie našich klientov. Poskytuje riešenia a projekty automatizovanej dezinfekcie vnútorného prostredia budov pomocou UV žiarení do systémov osvetlenia pod značkou UVCSYSTEMS.

 

Kontakt:

Stará Vajnorská 90

83104 Bratislava

 

Konatelia spoločnosti: Ing. Eduard Kačík. Ing. Richard Kačík

E-mail: projekty@lightech.sk

Web: www.lightech.sk

E-mail: info@uvcsystems.sk 

Web: www.uvcsystems.sk

 

^ späť

LIKO – S je medzinárodne úspešná rodinná firma zo Slavkova U Brna, pôsobiaca na trhu už od roku 1992. Vyrábame a montujeme prestaviteľné a posuvné priečky, vstavky do hál, administratívne, logistické a výrobné objekty pre podnikanie. Venujeme sa zatepľovaniu obytných a priemyselných objektov penovou striekanou izoláciou a taktiež aj zákazkovej kovovýrobe pre významných európskych dodávateľov technologických celkov. LIKO-S exportuje zhruba tretinu svojej produkcie do európskych štátov.

> viac

 

Cez svoju obchodnú sieť dodáva firma svoje výrobky taktiež na trhy ako sú India, Stredný východ, Južná Amerika a najnovšie aj USA. Majitelia firmy väčšinu zisku každoročne venujú do významných investícií v rámci technológií, výskumu a vzdelávania zamestnancov. V minulých rokoch priniesla firma LIKO-S celý rad inovácií, ktoré vždy menili celé odvetvia. Máme veľa úžitkových vzorov na naše produkty. Usilujeme sa o to, aby náš štýl, naša filozofia, náš prístup k práci i životu bol jasne rozpoznateľný. Zamestnanec i zákazník je pre nás partnerom, ktorý si zasluhuje byť v centre pozornosti. Veríme, že najlepšie je byť najlepší!

 

Kontakt:   

LIKO – S

Polianky 5

841 01 Bratislava

Telefón: +421 903 727 152
E-mail: info@liko-s.sk

^ späť

Obermeyer Helika, a.s. bola založená v roku 1990 s cieľom poskytovať celé spektrum služieb a činností v oblasti architektúry, projektovej a inžinierskej činnosti vo všetkých fázach investičnej výstavby.

Od roku 2004 pôsobí aj na Slovensku a od roku 2007 je súčasťou nadnárodnej skupiny Obermeyer, ktorá patrí k najväčším projekčným kanceláriám v Nemecku a pôsobí na celom svete.

> viac


Obermeyer Helika sa zameriava na dopravné a pozemné stavby (administratívne budovy, obchodné centrá, hotely, nemocnice, rezidenčné projekty, priemyselné komplexy, objekty verejného záujmu, športové stavby, cesty, diaľnice, križovatky, mosty), poskytuje ucelené spektrum súvisiacich služieb a činností (urbanistické koncepty, architektonické návrhy, projektovú dokumentáciu, autorský a technický dozor vrátane koordinácie a poradenstva investora). Majú skúsenosti s riešením technicky zložitejších projektov veľkého rozsahu, medzinárodných projektov v ČR i zahraničí. Kladú dôraz na špičkové technické spracovanie projektov s ohľadom na životné prostredie a dodržanie najnovších štandardov.

Spoločnosť má certifikovaný systém riadenia kvality podľa medzinárodných štandardov ISO 9001:2009, ktorý garantuje vysoký štandard služieb v oblasti navrhovania pozemných a dopravných stavieb, infraštruktúry a poskytovanie inžinierských služieb, systém environmentálneho managementu ISO 14001:2005 potvrdzujúci dodržiavanie zásad ochrany životného prostredia a systém managementu bezpečnosti OHSAS 180001:2008. Je držiteľom certifikátu Národného bezpečnostného úradu, ktorý ju kvalifikuje pre prácu na špeciálnych projektoch pre armádu, Ministerstvo vnútra ČR a NATO.


 

Kontakt:

Konateľ spoločnosti: Ing. Dušan Štefanides

Obermeyer Helika s.r.o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Telefón: +421 238 105 223
E-mail: info@obermeyer.sk
Web: www.obermeyer.sk

 

^ späť

Panattoni Slovakia Development je industriálny developer, ktorý ponúka priemyselné priestory, skladové priestory a kancelárie na prenájom. Taktiež sa špecializuje na multifunkčné stavby na kľúč BTS (built-to-suit). Panattoni je jednou z najväčších developerských spoločností na svete.

> viac

 

Kontakt

Panattoni Slovakia Development s.r.o.
Pribinova 4
811 09 Bratislava

Web: www.panattonieu.com

 

^ späť

Peikko je rodinná spoločnosť založená v roku 1965 so sídlom vo fínskom meste Lahti. V našom závode v Kráľovej nad Váhom už 15 rokov navrhujeme a vyrábame nosníky pre tenké stropné konštrukcie bez prievlakov, výrobky pre prefabrikované aj monolitické konštrukcie. Ponúkame široký sortiment výrobkov ako sú skrutkové spoje betónových prefabrikátov, výstužné prvky a spriahnuté oceľové nosníky pre tenké stropy. 

> viac

Poskytujeme kvalitné, bezpečné a inovatívne riešenia a pravidelne zavádzame nové. Investujeme do výskumu a vývoja, spolupracujeme s univerzitami. Máme široký tím stavebných inžinierov a statikov, ktorí spracujú celý projekt od návrhu až po modelovanie. Naše inovatívne riešenia urýchľujú a zjednodušujú stavebný proces a zvyšujú bezpečnosť. Unikátnym know-how, ktorým disponujeme, sa snažíme prispievať k efektívnemu a udržateľnému stavebníctvu, ktoré nelimituje prácu architektov a prispieva k zníženiu negatívnych vplyvov stavebníctva na životné prostredie.

 

Kontakt:

Peikko Slovakia s.r.o.
Králová nad Váhom 660
925 91 Kráľová nad Váhom

Web: www.peikko.sk  

 

^ späť

Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS pôsobí na trhu od roku 2013. Hlavným expertným zameraním kancelárie sú oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov energie, stavebníctva a životného prostredia ako aj poskytovanie komplexného právneho poradenstva klientom v obchodnoprávnych veciach, pri transakciách, v administratívnych alebo súdnych konaniach.

> viac


Každá jedna expertná oblasť je v kancelárii zastrešovaná tímom špičkových právnikov, ktorí sa každoročne umiestňujú na významných pozíciách v rámci medzinárodných právnických hodnotení CHAMBERS & PARTNERS, LEGAL 500 alebo IFLR. Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS je ako jediná na Slovensku členom medzinárodnej siete advokátskych kancelárií INTERLAW, ktorá zoskupuje viac ako 7500 právnikov v 150 mestách po celom svete. 

Domácim aj zahraničným klientom poskytujeme služby na medzinárodnej úrovni s možnosťou cezhraničnej spolupráce pri väčších projektoch.

 

Kontakt:

Poláček & Partners s.r.o.
Hurbanovo námestie 1
811 06 Bratislava

Web:  www.polacekpartners.sk  

 

^ späť

https://skgbc.eu/portal/wp-content/uploads/Pro-Interier-logo.jpg
Spoločnosť ProInteriér s.r.o. sa zaoberá dodávkou a montážou podláh a podlahových krytín a nábytku do administratívnych, rezidenčných, verejných, zdravotníckych alebo školských zariadení. Pôsobí v troch krajinách s centrálou v Prahe a pobočkami v Brne, Ostrave, Bratislave a Budapešti. Svojim klientom ponúka riešenia moderného a architektonicky nadčasového interiéru s dôrazom na ekológiu životného prostredia a trvalú udržateľnosť.

> viac

 

Kontakt:   

ProInterier s.r.o.
Slovnaftská 102
821 07 Bratislava

Web:  www.pro-interier.cz   

 

^ späť

Spoločnosť REDE-PROJECT spol.s.r.o. je architektonickým ateliérom, ktorý sa vo svojej tvorbe zameriava prevažne na logistické a výrobné objekty, administratívu a objekty služieb. Sme zdravou firmou ocenenou piatym miestom v rebríčku Hospodárskych novín v rámci TOP 10 spoločností Bratislavského kraja. Na trhu pôsobíme pod značkou REDE-PROJECT od roku 2013 a máme za sebou projekciu viac ako 35 výrobných a logistických areálov. V spoločnosti v súčasnosti pôsobí 7 architektov, 3 stavebný inžinieri 1 statik a 2 projektový manažéri. V svojej tvorbe sa snažíme implementovať najnovšie trendy stavebného priemyslu, inovatívne riešenia energetiky a environmentálne aspekty požadované najnovšou európskou legislatívou. Zabezpečujeme pre svojich klientov komplexný servis od prvotných štúdií, cez konania EIA a územné konania až po projekty pre stavebné povolenia a realizačné projekty včítane inžinieringu. Snažíme sa klientov plnohodnotne zastupovať v procese výstavby a preberania stavieb ako aj kolaudácií a spúšťania prevádzok do užívania. Konateľom spoločnosti je Ing. arch. Martin Stoličný.  

> viac


Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Arch. Martin Stoličný

REDE-PROJECT spol.s.r.o.
Koprivnická 9/G
841 02 Bratislava

Mobil: +421 903 246 965
Web: www.rede.sk

 

^ späť

REHAU je nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 170 krajinách a zamestnáva vyše20 000 ľudí. Pôsobí prioritne v stavebníctve a automobilovom priemysle. Jej snahou je nahradiť tradičné materiály hodnotnejšími polymérmi. Vďaka tomuto vysoko profesionálnemu prístupu pri vývoji materiálov sa spoločnosť stala spoľahlivým, prémiovým partnerom v oblasti okenných systémov, technického zariadenia budov a inžinierskych sietí. Zároveň patrí k top dodávateľom v oblasti automotive nielen na celosvetovom, ale aj na slovenskom trhu. Spoločnosť REHAU nezaostáva ani v segmente inteligentná domácnosť a stihla už na trh uviesť aj viaceré SMART produkty.

> viac

 

Kontakt:   

REHAU s.r.o.
Kopčianska 82A
850 00 Bratislava

Web:  www.rehau.sk 

 

^ späť

Spoločnosť Reinoo, a.s. sa venuje developmentu kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností od roku 2011. Plocha prenajímateľných novopostavených alebo zrekonštruovaných kancelárskych priestorov presahuje 36 000 m2 a počet rezidenčných jednotiek 1000 bytov. Reinoo sa snaží zodpovedne pristupovať k ekologickému aspektu projektov a presadzovať moderné ekologické riešenia.

> viac

Kontakt:

Reinoo, a.s.

Web: www.reinoo.com

 

^ späť

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o. je dodávateľom a cenným partnerom pre architektov, developerov, projektantov, koncových používateľov a solárne spoločnosti. Okrem širokej škály štandardných riešení spoločnosť vyvíja aj riešenia na mieru pre rezidenčné, komerčné a priemyselné projekty. Hliníkové systémy Reynaers predstavujú prvotriednu kvalitu a spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky na komfort, bezpečnosť, dizajn a energetickú účinnosť.

> viac

V úzkej spolupráci so starostlivo vybranou sieťou renomovaných a schválených výrobcov a montážnych firiem dodávame hliníkové zasklenie vrátane skladacích dverí, panoramatických okien, posuvných dverí a zimných záhrad, ale aj fasád, elemontových fasád, zábradlí, či tieniacej techniky.

 

Kontakt:

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o. 
Mlynské Nivy 16
821 09 Bratislava

web: www.reynaers.com 

 

^ späť

 

Spoločnosť SALVIS, s.r.o. poskytuje poradenské služby vedúce k zisku certifikátov udržateľnosti LEED, BREEAM a WELL.

> viac


Zameriavame sa na doplnkové služby a štúdie súvisiace s udržateľnosťou ako napr.:

 • Dynamická počítačová simulácia podľa ASHRAE 90-1
 • Analýza LCA (Life Cycle Assessment) budovy
 • Analýza LCC (Life Cycle Cost) vybraných prvkov budovy
 • Analýza dostupnosti obnoviteľných zdrojov
 • Simulácia tepelnej pohody
 • Simulácia denného osvetlenia
 • a iné

 

Sme držiteľmi relevantných akreditácií súvisiacich s certifikátmi udržateľnosti:

 • LEED AP BD+C
 • BREEAM International Assessor (BAUD0798)
 • BREEAM In Use Assessor (BAUD0798)
 • BREEAM AP
 • WELL AP

 

 

Kontakt:

Konateľ spoločnosti: Samuel Sůra

SALVIS, s.r.o.
Špitálska 61
811 08 Bratislava

Mobil: +421 911 969 333
E-mail: sura@salvis.sk
Web: www.salvis.sk

 

^ späť


 

 

Schüco International KG je lídrom na trhu pre inovatívne plášte budov a taktiež stojí na čele vývoja komplexných systémov pre solárnu elektrickú a tepelnú energiu. Spoločnosť bola založená v roku 1951 vo Východnom Vestfálsku. V súčasnosti ponúka vo viac ako 75 štátoch najmodernejšiu okennú a fasádnu technológiu, efektívne solárne riešenia a individuálne poradenstvo pre architektov, projektantov, investorov a stavebníkov.

> viac


 

Kontakt:

Schüco International KG
Tomášikova 17
821 01 Bratislava

Web: www.schueco.sk

 

^ späť

Koncern Siemens AG patrí k najvýznamnejším elektrotechnickým koncernom. Ako jediná firma na svete pokrýva prakticky celé spektrum elektrotechniky a elektroniky. Skupinu Siemens na Slovensku tvorí 5 spoločností: Siemens s.r.o., Siemens Healthcare s r.o., Siemens Convergence Creators, s.r.o., Siprin, s.r.o., SAT Systémy automatizačnej techniky, spol. s r.o.  

> viac


Spoločnosť Siemens s.r.o je hlavným predstaviteľom medzinárodného koncernu Siemens na Slovensku.a tvorí ju 7 divízií, ktoré patria k trhovým lídrom v v oblastiach elektrifikácie, automatizácie a digitalizácie. Predaj produktov a riešení, projektovanie, servis a ďalšie služby v segmentoch priemyslu, energetiky, miest a infraštruktúry predstavujú divízie Power and Gas, Wind Power and Renewables, Power Generation Services, Energy Management, Building Technologies, Mobility, Digital Factory, Process Industries and Drives.
Divízia Technológie budov (Siemens Building Technologies) zameriava svoje aktivity na oblasť zabezpečenia energetickej efektívnosti, optimálneho komfortu, ekologickej, bezpečnej a bezproblémovej prevádzky budov a priemyselných objektov. Ponúka komplexnú škálu systémov automatizácie budov a produktov pre vykurovanie, vetranie a klimatizáciu pre každú oblasť využitia ako je vykurovanie, vetranie, klimatizácia či chladenie a pre všetky technické požiadavky. Zároveň patrí k popredným svetovým dodávateľom technológií zameraných na požiarnu bezpečnosť.

 

Kontakt:

Technológie budov

Siemens s.r.o.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

Tel.: 02 5968 3102, 02 5968 1114
E-mail: kontakt.sk@siemens.com
Web: www.siemens.sk

 

^ späť

Simulácie Budov, s.r.o. je malá inžinierska konzultačná spoločnosť s viac ako 10 ročnou históriou v oblasti energetických a environmentálnych koncepcií budov. Hlavným poslaním spoločnosti je poskytovanie technického poradenstva pre inovatívne koncepcie “zelených” a “udržateľných” budov v rámci certifikácie BREEAM a LEED, navrhovania a optimalizácie budov pomocou moderných metód počítačových simulácií a stavebnej fyziky. 

> viac


Spoločnosť ponúka komplexnú podporu pri spracovaní podkladov, štúdií a získaní medzinárodných certifikátov “zelených” a “udržateľných” budov:

 • BREEAM licensed assessor – v našom tíme je jeden z prvých licencovaných poradcov pre hodnotenie BREEAM International (Europe + Bespoke) na Slovensku
 • LEED Accredited Professional (AP) – poskytujeme služby akreditovaného profesionála pre LEED NC (new construction + major renovations) a LEED CS (core & shell)

Hlavnou expertízou spoločnosti je aplikácia moderných metód počítačových simulácií pre hodnotenie, optimalizáciu a integrované projektovanie energií a vnútorného prostredia budov:

 • Denné osvetlenie – BREEAM HEA1, LEED IEQ 8.1
 • Umelé osvetlenie – BREEAM HEA 5
 • Dynamické energetické simulácie budov – BREEAM ENE 1/5, LEED EA 1/2
 • Tepelná pohoda a kvalita vnútorného vzduchu – BREEAM HEA10, LEED IEQ 7
 • Vetrové štúdie
 • Vetranie podzemných parkovísk
 • Systémy odvodu tepla a dymu
 • Fasádna technika

V rámci nášho komplexného prístupu pri navrhovaní a hodnotení “zelených” a “udržateľných” budov ponúkame aj služby stavebnej fyziky podľa požiadaviek slovenskej legislatívy:

 • Denné osvetlenie a preslnenie budov
 • Tepelná ochrana budov
 • Energetická certifikácia budov
 • Stavebná akustika a ochrana pred hlukom
 • Experimentálne merania stavebných konštrukcií a vnútorného prostredia budov 

 

Kontakt:

Simulácie Budov, s.r.o.
Hanulova 9
841 01 Bratislava

Web: www.simulaciebudov.sk

 

^ späť

Tarkett je globálnym lídrom v oblasti inovatívnych riešení pre podlahy a športové povrchy. Ponúka široký sortiment produktov vrátane vinylu, linolea, kobercov, gumy, dreva & laminátov, syntetických trávnikov a atletických dráh, ktoré ponúka zákazníkom vo viac ako 100 krajinách sveta prostredníctvom svojich strategických značiek Tarkett, Desso, Johnsonite, Tandus, Centiva, FieldTurf, Beyno.

> viac

Spoločnosť, ktorá sa zaviazala k režimu správy životného prostredia, zaviedla stratégiu ekologických inovácií založenú na princípoch Cradle to Cradle® a podporuje cirkulárnu ekonomiku s konečným cieľom prispieť k zdraviu a blahu ľudí. S 12 500 zamestnancami a 34 výrobnými závodmi predá Tarkett každý deň 1,3 milióna štvorcových metrov podlahových krytín pre nemocnice, školy, byty, hotely, kancelárie, obchody a športoviská.

 

Kontakt:

Tarkett – organizačná zložka
Vajnorská 100/B 
83104 Bratislava   

Web:  www.tarkett.cz

 

^ späť

TAW, s.r.o. je spoločnosť zameraná na stavebnú činnosť v odvetviach pozemných a inžinierskych stavieb. Ambícia spoločnosti je orientácia na udržateľnú výstavbu a využitie obnoviteľných zdrojov energie. 

> viac


Hlavné činnosti v oblasti pozemných stavieb:

Zakladanie stavieb, zemné práce, oceľové konštrukcie, železobetónové konštrukcie, murované konštrukcie, strešné konštrukcie, omietky, zateplenie, podlahy a potery.
Spoločnosť tiež pokytuje výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebného dozoru, montáž vykurovania, montáž plynoinštalácií, montáž elektroinštalácií a montáž zdravotechniky.

Hlavné činnosti v oblasti inžinierskych stavieb:

Výstavba verejných a areaálnych vodovodov, realizácia domových vodovodných prípojok, výstavba a montáž vodomerných šachiet, výstavba verejných a areálových kanalizácií, realizácia domových kanalizačných prípojok, opravy a rekonštrukcie vodovodov a kanalizácií.
Výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebný dozor v oblasti inžinierskych stavieb.

 

Kontakt:   

Riaditeľ spoločnosti: Pavol Kukura

TAW, s.r.o.
Hlohovecká 13
951 41  Lužianky 

tel: +421 903 706 105
E-mail: info@taw.sk
Web:  www.taw.sk

 

^ späť

Technická univerzita v Košiciach (TUKE) pokrýva široké spektrum potrieb vzdelávania nielen pre región východného Slovenska, ale v mnohých odboroch je jediným centrom vedy, výskumu a vzdelávania nielen na Slovensku, ale aj v stredoeurópskom priestore. Úzko spolupracuje s inými univerzitami a s priemyselným zázemím regiónu i celého Slovenska.

> viac


Kontakt:   

Technická univerzita v Košiciach, Stavebná fakulta
Vysokoškolská 4
042 00 Košice

tel: +421 55 602 4160
E-mail: silvia.vilcekova@tuke.sk
Web: www.tuke.sk

 

^ späť

Teichmann & Compagnons Property Networks GmbH je investično-developerská spoločnosť pôsobiaca v oblasti udržateľnosti výstavby budov, ako aj celých urbanistických zón. Spoločnosť bola založená v Berlíne v roku 1996. Neskôr otvorila svoje pobočky aj v Budapešti, Viedni a Bratislave. 

> viac

 

Kontakt:   

Teichmann & Compagnons Property Networks Slovakia s.r.o.
Bajkalská 30
821 05 Bratislava

Web: www.teichmanncpn.eu

 

^ späť

Technický a skúšobný ústav stavebný je nezisková organizácia, ktorá poskytuje všeobecne prospešné služby v oblasti výskumu, vývoja, vedecko-technických služieb a informačných služieb, tvorby a ochrany životného prostredia a ochrany zdravia obyvateľstva zabezpečovaním plnenia základných požiadaviek na stavby. 

> viac


 

Kontakt:

Technický a skúšobný ústav stavebný, n.o.
Studená 967/3
821 04 Bratislava

web: www.tsus.sk

 

^ späť

VELUX bol založený v roku 1941, kedy zakladateľ Villum Kann Rasmussen vyvinul prvé strešné okno VELUX. Nasledovalo mnoho produktov v oblasti strešných okien a svetlovodov, lemovania, ale aj na poli dekoratívnych a zatieňovacích doplnkov. Spoločnosť VELUX tak ponúka riešenie pre všetky typy striech s cieľom zaistiť dostatok denného svetla a zdravé vnútorné prostredie pre všetkých zákazníkov. VELUX vstúpil na všetky významné svetové trhy a stal sa svetovým lídrom v odbore.

> viac


Kontakt:

VELUX Slovensko s.r.o.
Galvaniho 7
821 04 Bratislava

Web: www.velux.sk

 

^ späť

Viessmann je medzinárodný výrobca vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov. Ucelené portfólio firmy Viessmann zahŕňa individuálne riešenia s efektívne pracujúcimi systémami a výkonmi od 1,5 do120 000 kW pre všetky aplikačné oblasti, ako aj všetky zdroje energií.

> viac


Kontakt:   

Viessmann, s.r.o.
Ivánska cesta 30/A
821 04 Bratislava

Web: www.viessmann.sk

 

^ späť

YIT Slovakia v súčasnosti realizuje obytné komplexy NUPPU a Rozeta v Ružinove, ako aj projekt premeny areálu bývalej Bratislavskej cvernovej továrne na živú mestskú štvrť ZWIRN, vrátane pamiatkovej obnovy národnej kultúrnej pamiatky Pradiarne. Aktuálne pripravuje projekt premeny industriálneho areálu bývalej panelárne na Mlynských nivách na zmiešanú štvrť. 

> viac

V uplynulých rokoch spoločnosť realizovala a úspešne ukončila projekty TAMMI Dúbravka, PARI v Ružinove a STEIN2 v Starom Meste, ktorý získal ocenenie Stavba roka za najlepší bytový dom roka 2019. Ukončené projekty Tarjanne Dúbravka a Byty Villinki boli ocenené cenou CIJ Awards za najlepší rezidenčný projekt. Spoločnosť šesťkrát získala ocenenie ASB Developer roka – naposledy v roku 2021 získala cenu poroty v segmente Rezidencie – a raz cenu ASB Stavebná firma roka.

 

Kontakt:   

YIT Slovakia a.s.
Svätoplukova II. 18892/2 A
821 08 Bratislava

Web: www.yit.sk

 

^ späť

ZG Lighting Slovakia, s.r.o. patrí do skupiny Zumtobel Group. Ide o jednu z najväčších globálnych spoločností, ktorá poskytuje návrh a dodávku komplexných profesionálnych riešení osvetlenia (interiérového, exteriérového, núdzového a riadenia).

> viac


 

Kontakt:   

ZG Lighting Slovakia s.r.o.
Tomášikova 64
831 04  Bratislava 

Web: z.lighting

 

^ späť