Architekt/Projektant

 

Skupina DELTA s centrálou vo Welse patrí k lídrom medzi kanceláriami zaoberajúcimi sa stavebným poradenstvom, architektúrou a stavebným manažmentom v strednej Európe. Medzinárodná sieť dcérskych spoločností združených v holdingovej spoločnosti Delta Holding regionálne zastúpených v Bratislave (SK), Třebíči (CZ), Welse (A), Viedni (A) a Kyjeve (UA)  ponúka komplexné služby pre celý  stavebný projekt. 

> viac


Od roku svojho založenia (1977) sa spoločnosť DELTA postarala o stavebné projekty v celkovej hodnote väčšej ako jedna miliarda eur. Ich skúsenosti z množstva projektov ponúkajú aj vám. Považujú sa za vášho partnera pri uskutočňovaní vášho hospodárneho, stavebného diela zachovávajúceho si súčasne svoju hodnotu, ktorý kladie dôraz aj na ekologické aspekty. 

 


DELTA ponúka konzultácie a realizácie v následujúcich oblastiach:

 • Architektúra 
 • Generálny projektant 
 • Stavebný manažment 
 • Optimalizácia nákladov, Value Engineering 
 • Výberové konanie a zadávanie zákaziek 
 • Technický dozor investora (TDI) 
 • Elektronické spracovanie dát a informačné technológie 
 • Investorská činnosť 
 • Manažment konfliktov, právny servis 

 

V oblasti trvale udržatelnej výstavby (Green Building) sa špecializuje na oblasti:

 • Stavebná klimatológia 
 • Energetický audit budov 
 • Energetické koncepty a optimalizácia projektov 
 • Energetická certifikácia budov 
 • Analýzu trvale udržatelných stavieb 

 

“O garancii nákladov hovoria mnohí. My ich uskutočňujeme.”


  

Kontakt:   

Delta Projektconsult Slovakia s.r.o.
budova Westend Plazza – Shared Offices 1. poschodie
Lamačská cesta 3/B
SK – 841 04 Bratislava

Telefón: +(00421) 267281 850
Fax: +(00421) 267281 880
Web: www.delta-group.sk

 

^ späť

Obermeyer Helika, a.s. bola založená v roku 1990 s cieľom poskytovať celé spektrum služieb a činností v oblasti architektúry, projektovej a inžinierskej činnosti vo všetkých fázach investičnej výstavby.

Od roku 2004 pôsobí aj na Slovensku a od roku 2007 je súčasťou nadnárodnej skupiny Obermeyer, ktorá patrí k najväčším projekčným kanceláriám v Nemecku a pôsobí na celom svete.

> viac


Obermeyer Helika sa zameriava na dopravné a pozemné stavby (administratívne budovy, obchodné centrá, hotely, nemocnice, rezidenčné projekty, priemyselné komplexy, objekty verejného záujmu, športové stavby, cesty, diaľnice, križovatky, mosty), poskytuje ucelené spektrum súvisiacich služieb a činností (urbanistické koncepty, architektonické návrhy, projektovú dokumentáciu, autorský a technický dozor vrátane koordinácie a poradenstva investora). Majú skúsenosti s riešením technicky zložitejších projektov veľkého rozsahu, medzinárodných projektov v ČR i zahraničí. Kladú dôraz na špičkové technické spracovanie projektov s ohľadom na životné prostredie a dodržanie najnovších štandardov.

Spoločnosť má certifikovaný systém riadenia kvality podľa medzinárodných štandardov ISO 9001:2009, ktorý garantuje vysoký štandard služieb v oblasti navrhovania pozemných a dopravných stavieb, infraštruktúry a poskytovanie inžinierských služieb, systém environmentálneho managementu ISO 14001:2005 potvrdzujúci dodržiavanie zásad ochrany životného prostredia a systém managementu bezpečnosti OHSAS 180001:2008. Je držiteľom certifikátu Národného bezpečnostného úradu, ktorý ju kvalifikuje pre prácu na špeciálnych projektoch pre armádu, Ministerstvo vnútra ČR a NATO.


 

Kontakt:

Konateľ spoločnosti: Ing. Dušan Štefanides

Obermeyer Helika s.r.o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava

Telefón: +421 238 105 223
E-mail: info@obermeyer.sk
Web: www.obermeyer.sk

 

^ späť

Spoločnosť REDE-PROJECT spol.s.r.o. je architektonickým ateliérom, ktorý sa vo svojej tvorbe zameriava prevažne na logistické a výrobné objekty, administratívu a objekty služieb. Sme zdravou firmou ocenenou piatym miestom v rebríčku Hospodárskych novín v rámci TOP 10 spoločností Bratislavského kraja. Na trhu pôsobíme pod značkou REDE-PROJECT od roku 2013 a máme za sebou projekciu viac ako 35 výrobných a logistických areálov. V spoločnosti v súčasnosti pôsobí 7 architektov, 3 stavebný inžinieri 1 statik a 2 projektový manažéri. V svojej tvorbe sa snažíme implementovať najnovšie trendy stavebného priemyslu, inovatívne riešenia energetiky a environmentálne aspekty požadované najnovšou európskou legislatívou. Zabezpečujeme pre svojich klientov komplexný servis od prvotných štúdií, cez konania EIA a územné konania až po projekty pre stavebné povolenia a realizačné projekty včítane inžinieringu. Snažíme sa klientov plnohodnotne zastupovať v procese výstavby a preberania stavieb ako aj kolaudácií a spúšťania prevádzok do užívania. Konateľom spoločnosti je Ing. arch. Martin Stoličný.  

> viac


Kontakt:

Kontaktná osoba: Ing. Arch. Martin Stoličný

REDE-PROJECT spol.s.r.o.
Koprivnická 9/G
841 02 Bratislava

Mobil: +421 903 246 965
Web: www.rede.sk

 

^ späť