Developer

 


Atrios logo
Atrios je skupina firiem, ktoré sa venujú realitnému developmentu, a projektovému manažmentu. Skupina pôsobí najmä na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike. 

> viac


História siaha do roku 2000 a po mnohoročnej činnosti na trhu s realitami a v architektúre patrí medzi medzi skúsené firmy v obore. Pri navrhovaní stavieb využíva skúsenosti z realizovaných projektov, ktoré boli certifikované systémami BREEAM, LEED a DGNB.

 

Kontakt:   

ATRIOS
Vajnorská 100/A
831 03 Bratislava

Telefón: +421 917 245 129
E-mail: info@atrios.sk
Web: www.atrios.sk

 

^ späť

CRESCO REAL ESTATE a. s. je najväčším slovenským rezidenčným developerom. Od roku 1992 spoločnosť zrealizovala množstvo úspešných developerských projektov a podpísala sa pod odvážne investície, ktoré menia tvár Bratislavy a spoluvytvárajú nové, vyššie štandardy pre svojich užívateľov. Už desať rokov buduje rezidenčnú štvrť Slnečnice, ktorá je od nežnej revolúcie najväčším projektom svojho druhu na Slovensku. Spoločnosť stojí aj za prvými vežiakmi v Bratislave – Tri veže, alebo za ocenenou administratívnou budovou UNIQ Staromestská. Pôsobí aj na českom trhu. V roku 2021 odštartovala projekt SO-HO v českých Holešoviciach.

> viac

 

Kontakt:

CRESCO REAL ESTATE a.s.
Poštová 3
811 06 Bratislava

Web: www.cresco.sk

 

^ späť

Medzinárodná developerská skupina HB Reavis vznikla v roku 1993 v Bratislave. Pôsobí na kľúčových trhoch v strednej a východnej Európe (Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko), v Spojenom kráľovstve a v Turecku. Celkovo doposiaľ realizovala 820-tisíc metrov štvorcových moderných kancelárií, obchodno-zábavných a logistických centier. 

> viac


Ďalších vyše milióna metrov štvorcových je vo fáze realizácie, plánovania alebo povoľovania výstavby.

Na všetkých trhoch HB Reavis využíva integrovaný obchodný model zahŕňajúci development, výstavbu, správu majetku a investičný manažment.

Spoločnosť má celkové aktíva 1,83 miliardy EUR s čistou hodnotou 1,024 miliardy EUR. S vyše 440 odborníkmi pracujúcimi po celej Európe patrí HB Reavis medzi lídrov na trhu komerčných nehnuteľností. Potvrdzujú to aj získané ocenenia „Developer roka 2015 v strednej a východnej Európe“ udelené odbornou porotou CEE Quality Award v spolupráci s Financial Times a titul „Developer kancelárskych budov roka 2014 v strednej a východnej Európe“ udeleného v súťaži pod záštitou vydavateľstva Eurobuild.

 

Kontakt:   

HB Reavis Slovakia, a.s.
Karadžičova 12
821 08 Bratislava 

E-mail: hbreavis@hbreavis.com
Web: www.hbreavis.com

 

^ späť

Spoločnosť Immocap Group,a.s. vznikla v roku 1996 v Bratislave. Dnes, po šestnástich rokoch, má spoločnosť za sebou dlhoročné skúsenosti v developerskej oblasti.

Prvé úspešné aktivity spoločnosti spočívali vo výstavbe troch administratívnych centier vo vznikajúcej administratívnej zóne na Prievozskej a Plynárenskej ulici v Bratislave – Business Center BBC III,IV a V s plochou viac ako 60 000 m².

> viac


Po ich realizácii začala spoločnosť rozvíjať ďalšie aktivity výstavbou 134 rodinných domov na Čiernej vode. Neskôr rozšírila podnikateľské zámery aj do Maďarskej republiky. Tu vlastnila a manažovala jedno z významných administratívnych centier v Budapešti – Buda Square.

Spoločnosť Immocap Group,a.s. pripravila aj projekt s 800 bytmi a kancelárskymi priestormi s rozlohou 30 000 m² v mestskej časti Bratislava Ružinov pod názvom Ružinovský park. Ďalším pripravovaným projektom je administratívna budova BBC V-D, ktorá bude plynule nadväzovať na už existujúce centrá BBC III, IV, V.

Spoločnosť Immocap group,a.s. stojí v súčasnej dobe aj pred realizáciou projektu pre voľnočasové aktivity v Piešťanoch. Vízia zámeru je cielená na výstavbu areálu, ktorý ponúkne trojgeneračné pobyty s komfortom hotelových služieb, vodného sveta a bazénov.

V súčasnosti je nosným projektom spoločnosti projekt Centrál. Spoločnosť úspešne spolupracovala a realizovala transakcie s viacerými renomovanými medzinárodnými investormi – Heitman, BSR Europe, GE Capital, Mota Engil a iné.

Portfólio zelených projektov:
– Multifunkčný komplex Centrál

 

Kontakt:

Investičný riaditeľ spoločnosti: Martin Šramko

Immocap Group, a.s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava

Tel: +421 2 58 222 800

Web: www.immocap.sk

 

^ späť


JTRE – Spoločnosť pôsobí na trhu nehnuteľností od roku 1996. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Realizuje kancelárske, rezidenčné, hotelové, priemyselné, obchodné a polyfunkčné projekty, pričom ako jediný developer buduje celé mestské štvrte na území Bratislavy. Najvýznamnejšou súčasnou realizáciou je nábrežná štvrť Eurovea City s rozšírením obľúbeného nákupného centra a prvým slovenským mrakodrapom Eurovea Tower. K zrealizovaným projektom patria najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama Towers, mestské štvrte River Park a Zuckermandel pod Bratislavským hradom, rezidenčné projekty Fuxova, Karloveské rameno, Zelené terasy Devín, administratívny komplex Westend, budovy Pribinova 19 či Landererova 12. Vo výstavbe je aj projekt Klingerka s bývaním a kanceláriami a rozšírenie nákupného centra Eperia v Prešove. V Londýne JTRE realizuje svoj prvý projekt Triptych Bankside.

> viac

Kontakt:

J&T REAL ESTATE, a. s.
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava

Tel.: +421 2 5941 8200
Fax: +421 2 5941 8201
E-mail: info@jtre.sk

Web: www.jtre.sk

^ späť

 

Panattoni Slovakia Development je industriálny developer, ktorý ponúka priemyselné priestory, skladové priestory a kancelárie na prenájom. Taktiež sa špecializuje na multifunkčné stavby na kľúč BTS (built-to-suit). Panattoni je jednou z najväčších developerských spoločností na svete.

> viac

 

Kontakt

Panattoni Slovakia Development s.r.o.
Pribinova 4
811 09 Bratislava

Web: www.panattonieu.com

 

^ späť

Teichmann & Compagnons Property Networks GmbH je investično-developerská spoločnosť pôsobiaca v oblasti udržateľnosti výstavby budov, ako aj celých urbanistických zón. Spoločnosť bola založená v Berlíne v roku 1996. Neskôr otvorila svoje pobočky aj v Budapešti, Viedni a Bratislave. 

> viac

 

Kontakt:   

Teichmann & Compagnons Property Networks Slovakia s.r.o.
Bajkalská 30
821 05 Bratislava

Web: www.teichmanncpn.eu

 

^ späť

YIT Slovakia v súčasnosti realizuje obytné komplexy NUPPU a Rozeta v Ružinove, ako aj projekt premeny areálu bývalej Bratislavskej cvernovej továrne na živú mestskú štvrť ZWIRN, vrátane pamiatkovej obnovy národnej kultúrnej pamiatky Pradiarne. Aktuálne pripravuje projekt premeny industriálneho areálu bývalej panelárne na Mlynských nivách na zmiešanú štvrť. 

> viac

V uplynulých rokoch spoločnosť realizovala a úspešne ukončila projekty TAMMI Dúbravka, PARI v Ružinove a STEIN2 v Starom Meste, ktorý získal ocenenie Stavba roka za najlepší bytový dom roka 2019. Ukončené projekty Tarjanne Dúbravka a Byty Villinki boli ocenené cenou CIJ Awards za najlepší rezidenčný projekt. Spoločnosť šesťkrát získala ocenenie ASB Developer roka – naposledy v roku 2021 získala cenu poroty v segmente Rezidencie – a raz cenu ASB Stavebná firma roka.

 

Kontakt:   

YIT Slovakia a.s.
Svätoplukova II. 18892/2 A
821 08 Bratislava

Web: www.yit.sk

 

^ späť