Developer

 


Atrios logo
Atrios je skupina firiem, ktoré sa venujú realitnému developmentu, a projektovému manažmentu. Skupina pôsobí najmä na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike. 

> viac


História siaha do roku 2000 a po mnohoročnej činnosti na trhu s realitami a v architektúre patrí medzi medzi skúsené firmy v obore. Pri navrhovaní stavieb využíva skúsenosti z realizovaných projektov, ktoré boli certifikované systémami BREEAM, LEED a DGNB.

 

Kontakt:   

ATRIOS
Vajnorská 100/A
831 03 Bratislava

Telefón: +421 917 245 129
E-mail: info@atrios.sk
Web: www.atrios.sk

 

^ späť

Spoločnosť CA Immo bola založená v roku 1987. Zaoberá sa developmentom a investíciami v oblasti komerčných nehnuteľností (dlhodobo predovšetkým v oblasti udžateľných kancelárskych priestorov) v Rakúsku, Nemecku, strednej a východnej Európe. Celkové investície spoločnosti do nehnuteľností dosahujú približne 5 miliárd eur, ak berieme do úvahy aj majetok, ktorý CA Immo získala akvizíciou Europolis AG na začiatku roka 2011.  

> viac


Spoločnosť CA Immo momentálne realizuje v Bratislave prvý kancelársky projekt, ktorý bude certifikovaný systémom LEED, a to “zelenú” administratívnu budovu BBC 1 Plus. Komplex Bratislava Business Center 1 Plus (BBC 1 Plus) sa nachádza uprostred najrozvinutejšej administratívnej zóny Bratislavy, a na 13 podlažiach ponúkne celkom cca. 15 900 m² úžitkovej plochy a 313 parkovacích miest. Budova BBC 1 Plus bola naprojektovaná a stavia sa ako „zelená“ a trvalo-udržateľná stavba, vďaka čomu bude na jej prevádzku potrebné menšie množstvo energií, čím ušetrí budúcim nájomcom nemalé prostriedky vo forme nižších prevádzkových nákladov a zároveň bude šetrná k životnému prostrediu. Moderné technológie ako napríklad stropné chladenie prinesú nájomcom vyšší komfort a prispejú k zdravšej mikroklíme v nájomných priestoroch. CA Immo je kótovaná na Viedenskej burze (Vienna Stock Exchange).

 

Kontakt:   

Asset Management East Europe / Asset Management CEE/SEE/CIS: Dipl.-Ing. Gernot Weingraber 

CA IMMOBILIEN ANLAGEN AG
Mechelgasse 1
1030 Vienna 

Telefón: + 431 532 59 07-588
Web: www.caimmo.com

Vedúci lízingu BBC 1 Plus: Mgr. Radovan Mihálek 

Plynárenská 1
821 09 Bratislava 

Telefón: + 421 911 758 118
Web: www.bbc1plus.sk

 

^ späť

Medzinárodná developerská skupina HB Reavis vznikla v roku 1993 v Bratislave. Pôsobí na kľúčových trhoch v strednej a východnej Európe (Poľsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko), v Spojenom kráľovstve a v Turecku. Celkovo doposiaľ realizovala 820-tisíc metrov štvorcových moderných kancelárií, obchodno-zábavných a logistických centier. 

> viac


Ďalších vyše milióna metrov štvorcových je vo fáze realizácie, plánovania alebo povoľovania výstavby.

Na všetkých trhoch HB Reavis využíva integrovaný obchodný model zahŕňajúci development, výstavbu, správu majetku a investičný manažment.

Spoločnosť má celkové aktíva 1,83 miliardy EUR s čistou hodnotou 1,024 miliardy EUR. S vyše 440 odborníkmi pracujúcimi po celej Európe patrí HB Reavis medzi lídrov na trhu komerčných nehnuteľností. Potvrdzujú to aj získané ocenenia „Developer roka 2015 v strednej a východnej Európe“ udelené odbornou porotou CEE Quality Award v spolupráci s Financial Times a titul „Developer kancelárskych budov roka 2014 v strednej a východnej Európe“ udeleného v súťaži pod záštitou vydavateľstva Eurobuild.

 

Kontakt:   

HB Reavis Slovakia, a.s.
Karadžičova 12
821 08 Bratislava 

E-mail: hbreavis@hbreavis.com
Web: www.hbreavis.com

 

^ späť

Spoločnosť Immocap Group,a.s. vznikla v roku 1996 v Bratislave. Dnes, po šestnástich rokoch, má spoločnosť za sebou dlhoročné skúsenosti v developerskej oblasti.

Prvé úspešné aktivity spoločnosti spočívali vo výstavbe troch administratívnych centier vo vznikajúcej administratívnej zóne na Prievozskej a Plynárenskej ulici v Bratislave – Business Center BBC III,IV a V s plochou viac ako 60 000 m².

> viac


Po ich realizácii začala spoločnosť rozvíjať ďalšie aktivity výstavbou 134 rodinných domov na Čiernej vode. Neskôr rozšírila podnikateľské zámery aj do Maďarskej republiky. Tu vlastnila a manažovala jedno z významných administratívnych centier v Budapešti – Buda Square.

Spoločnosť Immocap Group,a.s. pripravila aj projekt s 800 bytmi a kancelárskymi priestormi s rozlohou 30 000 m² v mestskej časti Bratislava Ružinov pod názvom Ružinovský park. Ďalším pripravovaným projektom je administratívna budova BBC V-D, ktorá bude plynule nadväzovať na už existujúce centrá BBC III, IV, V.

Spoločnosť Immocap group,a.s. stojí v súčasnej dobe aj pred realizáciou projektu pre voľnočasové aktivity v Piešťanoch. Vízia zámeru je cielená na výstavbu areálu, ktorý ponúkne trojgeneračné pobyty s komfortom hotelových služieb, vodného sveta a bazénov.

V súčasnosti je nosným projektom spoločnosti projekt Centrál. Spoločnosť úspešne spolupracovala a realizovala transakcie s viacerými renomovanými medzinárodnými investormi – Heitman, BSR Europe, GE Capital, Mota Engil a iné.

Portfólio zelených projektov:
– Multifunkčný komplex Centrál

 

Kontakt:

Investičný riaditeľ spoločnosti: Martin Šramko

Immocap Group, a.s.
Plynárenská 7/C
821 09 Bratislava

Tel: +421 2 58 222 800

Web: www.immocap.sk

 

^ späť


JTRE – Spoločnosť pôsobí na trhu nehnuteľností od roku 1996. Vďaka rozsahu a kvalite realizovaných projektov patrí medzi lídrov v oblasti realitného developmentu na Slovensku. Realizuje kancelárske, rezidenčné, hotelové, priemyselné, obchodné a polyfunkčné projekty, pričom ako jediný developer buduje celé mestské štvrte na území Bratislavy. Najvýznamnejšou súčasnou realizáciou je nábrežná štvrť Eurovea City s rozšírením obľúbeného nákupného centra a prvým slovenským mrakodrapom Eurovea Tower. K zrealizovaným projektom patria najvyššie obytné veže na Slovensku Panorama Towers, mestské štvrte River Park a Zuckermandel pod Bratislavským hradom, rezidenčné projekty Fuxova, Karloveské rameno, Zelené terasy Devín, administratívny komplex Westend, budovy Pribinova 19 či Landererova 12. Vo výstavbe je aj projekt Klingerka s bývaním a kanceláriami a rozšírenie nákupného centra Eperia v Prešove. V Londýne JTRE realizuje svoj prvý projekt Triptych Bankside.

> viac

Kontakt:

J&T REAL ESTATE, a. s.
Dvořákovo nábrežie 10
811 02 Bratislava

Tel.: +421 2 5941 8200
Fax: +421 2 5941 8201
E-mail: info@jtre.sk

Web: www.jtre.sk

^ späť

 

KLUB 3, s.r.o. – je developerská a stavebná spoločnosť, ktorá prostredníctvom svojich dcérskych spoločností pôsobí na trhu od roku 2006. Zoskupenie KLUB 3 vzniklo v roku 2013 a prezentuje sa prostredníctvom dvoch hlavných divízií – stavebnej a developerskej.  

> viac


Stavebnú divíziu zastrešuje spoločnosť B&O Properties a developerskú spoločnosť Klub Flat. Spoločnosť sa v developerskej činnosti orientuje iba na rezidenčnú výstavbu  – IVB, bytové domy, domy. Jej ambíciou je ponúknuť klientom udržateľné stavby so zdravým vnútorným prostredím a minimalnym vplyvom na životné prostredie. 

 

Kontakt:  

Klub 3, s.r.o.

Jas 936, 924 01 Galanta

Tel:
Mobil: +421 915 708 420
E-mail: bohus.nestrak@gmail.com
Web: www.bpproperties.sk

 

^ späť

RED – KOORDINÁCIA | KONTROLA | KVALITA. Spoločnosť RED je realitný developer  s komplexnými aktivitami v stavebníctve. Činnosti od prípravy a návrhu projektu, cez jeho realizácie, teda manažment stavby, zabezpečenie stavby, stavebných prostriedkov a stavebného dozoru vrátane zabezpečenia financovania, až po finalizáciu a predaj stavby, alebo odovzdanie stavby zákazníkovi.  

> viac

Motto spoločnosti je „ Úspech je kolektívnym cieľom a kvalita dominujúcim prostriedkom pri napredovaní celej spoločnosti.“

 

Kontakt:   

RED
Pribišova 47
841 05 Bratislava

Telefón:+421 2 20 75 80 35   
Mobil: +421 948 575 445 
E-mail: office@red.expert

Web: www.red.expert

 

 

^ späť

Teichmann & Compagnons Property Networks GmbH je investično developerská spoločnost’ založená v Berlíne v roku 1996. Neskôr otvorila svoje pobočky aj v Budapešti, Viedni a Bratislave. 

> viac


Spoločnosť’ rozvíja vlastné projekty, ale aj poskytuje komplexné developerské služby iným investorom / partnerom:  

  • Analýza trhu, výber vhodnej lokality a zaobstaranie pozemku 
  • Návrh optimálneho spôsobu financovania, finančné zabezpečenie 
  • Analýza investícií 
  • Príprava projektu – zabezpečenie projektovej dokumentácie a úradných povolení  •
  • tavebný management 
  • Projektmanagement 
  • Marketingmanagement (prenájom, predaj)

 

Kontakt:   

Konateľ spoločnosti: Ing. Rastislav Badalík, Phd. 

Teichmann & Compagnons Property Networks Slovakia s.r.o.
Bajkalská 30
821 05 Bratislava

Telefón: +421/903 904 205
E-mail: sk@tcpn.eu
Web: www.teichmanncpn.eu

 

^ späť

TriGranit Centrum, a.s.  

> viac


 

Kontakt:

Lakeside Park
Tomášikova 64
831 04 Bratislava

 

^ späť