TZB

 

CLIMAPORT s.r.o. – Oficiálny distribútor chladiacich zariadení zn. Carrier  

> viac


Kontakt:   

CLIMAPORT s.r.o. 

Levická 7
949 01 Nitra 

Mob.: 00421 905 532 091
E-mail: info@climaport.sk
Web: www.climaport.sk

 

^ späť

Spoločnosť Daikin je popredný svetový výrobca zariadení HVAC (vykurovanie, vetranie a klimatizácia), vrátane riešení tepelných čerpadiel a chladenia.  

> viac


Spoločnosť poskytuje inovatívne riešenia riadenia vnútornej klímy špičkovej kvality, aby splnila meniace sa potreby našich rezidenčných, komerčných a priemyselných zákazníkov.

 

Kontakt:  

Daikin Airconditioning Central Europe – Slovakia s.r.o.
Galvaniho 15/C
821 04 Bratislava

Eva Balteszova
Tel: 02/57 10 32 11

Web:  www.daikin.sk

 

^ späť

Spoločnosti skupiny Elektrodesign sú dlhodobo a dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti, ktoré disponujú vysoko motivovaným kolektívom odborných pracovníkov, vlastnými výrobnými kapacitami, skladovacími priestormi a predajnými pobočkami na Slovensku a po celej Českej republike. Elektrodesign ventilátory SK je výhradným zástupcom niekoľkých nadnárodných spoločností.  

> viac


Jedným z hlavných cieľov spoločnosti je zabezpečenie vysokej kvality ponúkaných produktov, predajného a po predajného servisu. Elektrodesign ventilátory sa zameriava na zaistenie komplexnosti ponúkaných výrobkov a stavebnicových systémov, ktorých kvalita a celková úroveň sa zúčastňuje na definovaní produktových štandardov na trhu. Súčasťou firemnej stratégie je technická podpora produktov, promptné vypracovanie ponúk a nadštandardné servisné služby, zabezpečované vlastným servisným strediskom. 

Elektrodesign ventilátory je držiteľom certifikátu systému riadenia kvality. Touto formou spoločnosť preukazuje svoju schopnosť trvale poskytovať vysokú kvalitu ponúkaného tovaru a sprievodných služieb a uspokojovať tak stúpajúce nároky zákazníkov, rovnako ako požiadavky právnych a technických predpisov.

 

Kontakt:

Konateľ spoločnosti: Petr Gardelka 

ELEKTODESIGN ventilátory spol. s.r.o.
Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava 

Telefón: +421 244 46 40 34–35
Mobil: +421 911 767 100
Web: www.elektrodesign.sk

 

^ späť

Spoločnosť ENERGIO – PTS s r.o. sa zaoberá dodávkami a realizáciou chladiarenských, mraziarenských skladov, výrobných priestorov a ich vybavením, vybavením potravinárskych prevádzok a inými technológiami. Taktiež ponúka rôzne riešenia pri použití sendvičových panelov. Od roku 2010 sa zoberá aj obnoviteľnými zdrojmi energie, ktoré naďalej rozvíja s cieľom stať sa významným „zeleným“ hráčom na európskom trhu.

> viac

Kontakt:

ENERGIO – PTS s r.o.

Web: www.energiochladenie.sk

 

^ späť

Spoločnosť EPITREND sa špecializuje na obnoviteľné zdroje – tepelné čerpadlá. Ponúka ekonomicky efektívne riešenia s pozitívnym dopadom na životné prostredie. Komplexný pohľad na stavbu nás núti uvažovať nielen iba o zdroji, ale aj o strane spotreby – vykurovaní, chladení či vetraní. Rodinné domy sa rozbiehajú a my sme pri tom. Rovnako však vidíme budúcnosť aj pri bytových domoch, výrobných halách či penziónoch.Konzultujeme, projektujeme, realizujeme a rovnako sa staráme o záručný a pozáručný servis – všetky služby “pod jednou strechou”.

EPITREND je firma, ktorá rozumie tepelným čerpadlám.

> viac

Kontakt:

Konateľ spoločnosti: Jaroslav Urdzik

EPITREND s.r.o.

Jarmočná 2

040 01 Košice

Telefón: +421 903 590 125
E-mail: epitrend@epitrend.sk
Web: www.epitrend.sk

 

^ späť

Viessmann je medzinárodný výrobca vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov. Ucelené portfólio firmy Viessmann zahŕňa individuálne riešenia s efektívne pracujúcimi systémami a výkonmi od 1,5 do120 000 kW pre všetky aplikačné oblasti, ako aj všetky zdroje energií.

> viac


Kontakt:   

Viessmann, s.r.o.
Ivánska cesta 30/A
821 04 Bratislava

Web: www.viessmann.sk

 

^ späť