Realizátor

 GLOB Production SK, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca stavebná spoločnosť, ktorá spadá do medzinárodnej skupiny GLOB. Základným predmetom činnosti je výstavba, rekonštrukcia a oprava obytných, administratívnych, priemyselných a verejných budov. Špecializujú sa na kompletnú obnovu budov.

 

> viac

Kontakt:   

GLOB Production SK, s.r.o.
Sídlo: Vlčkova 8/A
81105 Bratislava – Staré Mesto
Kancelárie: Vajnorská 142
83104 Bratislava

Ján Knotek, konateľ
Telefón: +421 903 918 434
Email: jan.knotek@globproduction.sk
Webstránka: http://www.globproduction.sk/

 

^ späť

https://skgbc.eu/portal/wp-content/uploads/Pro-Interier-logo.jpg
Spoločnosť ProInterier s.r.o. poskytuje komplexnú ponuku produktov a služieb pre podlahové riešenia interiéru. Všetko od návrhu, rozpočtovania, spracovania projektu až po samotnú realizáciu formou priamych dodávok od výrobcov a z vlastnej výroby. Jej cieľom je stať sa preferovaným partnerom v oblasti technického riešenia realizácií podláh pre administratívu, verejné priestrory, zdravotníctvo, školstvo a priemysel.

> viac

 

Spoločnosť ProInterier bola založená v roku 1991, v tej dobe pod označením Stamon, od roku 2002 až po súčasnosť už pod názvom ProInterier s.r.o., v tej dobe pôsobiaca ako obchodná a realizačná firma s výhradným zastúpením pre kobercové štvorce značky Interface Heuga. Postupom času pribúdali dalšie produkty umožňujúce poskytovať plný servis v oblasti dodávok podlahových krytín.

V roku 2003 došlo k dohode o lokálnom zastupovaní popredného nemeckého výrobcu zdvojených podláh a zahájenia realizácií dodávok stavebných kancelárskych fitoutov. Ako silný a stabilný obchodný partner naša spoločnosť uviedla na jeseň roku 2010 na trh systém zdvojených podlah pod vlastnou registrovanou značkou PROSYSTEM.

V roku 2009 bolo do našej ponuky začlenené výhradné zastúpenie významného európskeho výrobcu mobilných kancelárskych priečok Partena.

V roku 2011 sme prevzali výhradné zastúpenie nemeckého výrobcu kaučukových krytín nora v Českej republike, v roku 2015 na Slovensku a 2017 v Maďarsku. Vďaka tomu máme takmer všetky produkty v oblasti kancelárskeho stavebného Fitoutu vo vlastnej réžii. Hoci sa špecializujeme na kancelárske priestory, dokážeme v rámci našich služieb ponúknuť plný servis napr. hotelovému segmentu, ale i segmentu zdravotníctva, školstva, či športu.

V súčasnej dobe pôsobíme v troch krajinách s centrálou v Prahe a pobočkami v Brne, Ostrave, Bratislave a Budapešti. Našim klientom môžeme ponúknuť riešenia moderného a architektonicky nadčasového interiéru s dôrazom na ekológiu životného prostredia a trvalú udržateľnosť.

 

Kontakt:   

Kontaktná osoba: Kristína Čajánková

ProInterier s.r.o.

Slovnaftská 102

821 07 Bratislava

Telefón: +421 2 33 087 111
E-mail: info@pro-interier.sk
Web: www.pro-interier.sk

 

^ späť

Sme Poláček & Partners. Ideme ľudsky k veci. S jasnou stratégiou, za férovú cenu, s pozornosťou profesionálov a preložením do človečiny.

 

Aj keď sme domáca advokátska kancelária, poskytujeme profesionálne právne služby zodpovedajúce najvyšším medzinárodným štandardom vo všetkých významných právnych oblastiach.

> viac


Prestížne medzinárodné ratingové publikácie, ako napríklad Chambers Global, Chambers Europe, IFLR1000 a The Legal 500, nás odporúčajú ako popredných odborníkov pre oblasť energetiky, stavebníctva a sporovej agendy.

 

Podieľali sme sa na výnimočných transakciách a súdnych sporoch z hľadiska významu, hodnoty a prestíže. Pri mnohých sme spolupracovali so špičkovými zahraničnými advokátskymi kanceláriami.

 

Sme členom elitnej medzinárodnej siete Interlaw, ktorá združuje špičkové advokátske kancelárie po celom svete. Prostredníctvom Interlaw vám vieme ponúknuť kontakty na tých správnych ľudí, ktorých v zahraničí určite budete potrebovať, a ktorí podrobne poznajú miestne prostredie a zvyky. Interlaw združuje tie najlepšie advokátske kancelárie vo viac ako 150 mestách po celom svete s viac ako 7500 právnikmi.

Portfólio zelených projektov:
– Nordica Ostrava
– City Green Court, Praha

 

Kontakt:

Poláček & Partners s.r.o.

Hurbanovo námestie 1
811 06 Bratislava

Email: ppolacek@polacekpartners.sk

Telefón: +421 2 3260 9452
Web: www.polacekpartners.sk 

 

^ späť

Tarkett je globálnym lídrom v oblasti inovatívnych riešení pre podlahy a športové povrchy. Ponúka široký sortiment produktov vrátane vinylu, linolea, kobercov, dreva a laminátov, syntetických trávnikov a atletických dráh, ktoré ponúka zákazníkom vo viac ako 100 krajinách sveta prostrednictvom svojich strategických značiek Tarkett, Desso, Johnsonite, Tandus, Centiva, FieldTurf, Beynon.

 

> viac

S 12 500 zamestnancami a 34 výrobnými závodmi predá Tarkett každý deň 1,3 milióna štvorcových metrov podlahových krytín pre nemocnice, školy, byty, hotely, kancelárie, obchody a športoviská.

Spoločnosť Tarkett razí stratégiu ekologických inovácií založenú na princípoch Cradle to Cradle® a podporuje cirkulárnu ekonomiku s konečným cieľom prispieť ku zdraviu a blahu ľudí.

 

Kontakt:

Tarkett – organizačná zložka
Vajnorska 100/B 
83104 Bratislava   

Barbora Luptaková
Customer Service Supervisor and Marketing Support for Slovakia
Email: Barbora.Luptakova@tarkett.com
Web: tarkett.cz

 

^ späť

TAW, s.r.o. je spoločnosť zameraná na stavebnú činnosť v odvetviach pozemných a inžinierskych stavieb. Ambícia spoločnosti je orientácia na udržateľnú výstavbu a využitie obnoviteľných zdrojov energie. 

> viac


Hlavné činnosti v oblasti pozemných stavieb:

Zakladanie stavieb, zemné práce, oceľové konštrukcie, železobetónové konštrukcie, murované konštrukcie, strešné konštrukcie, omietky, zateplenie, podlahy a potery.
Spoločnosť tiež pokytuje výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebného dozoru, montáž vykurovania, montáž plynoinštalácií, montáž elektroinštalácií a montáž zdravotechniky.

Hlavné činnosti v oblasti inžinierskych stavieb:

Výstavba verejných a areaálnych vodovodov, realizácia domových vodovodných prípojok, výstavba a montáž vodomerných šachiet, výstavba verejných a areálových kanalizácií, realizácia domových kanalizačných prípojok, opravy a rekonštrukcie vodovodov a kanalizácií.
Výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebný dozor v oblasti inžinierskych stavieb.

 

Kontakt:   

Riaditeľ spoločnosti: Pavol Kukura

TAW, s.r.o.
Hlohovecká 13
951 41  Lužianky 

tel: +421 903 706 105
E-mail: info@taw.sk
Web:  www.taw.sk

 

^ späť