Výrobcovia materiálov

 

Skupina Saint-Gobain navrhuje, vyrába a distribuuje vysokovýkonné stavebné materiály, ktoré poskytujú inovatívne riešenia pre kvalitné, úsporné a udržateľné bývanie ľudí po celej republike. Ďalej vyrába sklá pre stavebníctvo i automobilový priemysel a systémy zásobovania vodou. Konceptom multikomfortných stavieb presadzuje myšlienku udržateľného bývania a výstavby. Na Slovensku pôsobí skupina Saint-Gobain už od roku 1995. Aktuálne do nej patrí jedna spoločnosť spravujúca štyri výrobné závody, sedem značiek a viac ako 400 zamestnancov.

> viac

 

Kontakt:

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.
Stará Vajnorská 139
831 04  Bratislava

 Web: www.saint-gobain.sk

 

^ späť

Spoločnosť Armacell je svetový líder v oblasti pružných izolačných pien. V roku 1954 spoločnosť Armacell vynašla Armaflex, prvý flexibilný izolačný prvok zo syntetického kaučuku. Tento technický prelom vytvoril nové priemyselné odvetvie – segment flexibilných technických izolácií pre úsporu energie, tepelnú ochranu a kontrolu kondenzácie.

> viac


Armaflex je momentálne svetovo najznámejšou značkou pre flexibilnú technickú izoláciu a značka sa stala synonymom v priemysle stavebných materiálov.

Spoločnosť významne prispela k profesionalizácii tohoto odvetvia a stanovila priemyselné štandardy na celom svete. Izolačné materiály Armacell patria k niekoľkým málo produktom, ktoré celkovo šetria viac energie, než je potrebné k ich výrobe: Armaflex ušetrí až140x viac energie, ako je potrebné na jeho výrobu. Izolačné  materiály spoločnosti Armacell zachovávajú cenné energetické zdroje a znižujú emisie skleníkových plynov.

Výrobky spoločnosti Armacell prispievajú k energetickej účinnosti udržateľných budov, zlepšenej kvalite vnútorného prostredia a akustickému útlmu vo vysoko výkonných udržateľných budovách.

 

Kontakt:   

Pavel Melika

Armacell Poland Sp. z.o.o. organizačná zložka
Mickiewiczova 242/17
160 00 Praha 6

Mobil: +420 603 248 777
E-mail: pavel.melika@armacell.com

 

^ späť

Spoločnosť BERA B.V. bola založená v Holandsku v roku 2009 s cieľom vyvíjať, vyrábať a dodávať „zelené“ výrobky a systémové riešenia pre záhrady, parky, urbanistické a krajinné projekty. Snahou spoločnosti je tvoriť a realizovať projekty, ktorých základným znakom je udržateľnosť. A to ako z pohľadu výroby a následného použitia. V priebehu prvých piatich rokov od svojho založenia sa spoločnosť BERA B.V. stala špičkou v oblasti riešenia štrkovej stabilizácie. Za jeden z nosných výrobkov – BERA Gravel Fix® Pro získala strieborný Cerifikát Cradle to Cradle. Milióny štvorcových metrov Gravel Fix Pro inštalované v rozličných klimatických podmienkach na všetkých kontinentoch, pomáhajú navráteniu cennej dažďovej vody späť do pôdy a pozitívne tak pôsobí na ekológiu celej planéty.

> viac

 

Kontakt:   

BERA Slovakia s.r.o.
Koplotovce 14/311
920 01 Koplotovce

Web: sk.bera-bv.com

 

^ späť

Knauf Insulation, s.r.o. ako súčasť skupiny Knauf, zastupuje vo svete izolácií jedno z najpokrokovejších a najrešpektovanejších mien. Na Slovensku je najväčším výrobcom tepelných, akustických a požiarnych izolácií. Knauf Insulation sa zaväzuje k princípom udržateľnosti a jeho stratégia má štyri piliere, ktoré sa zameriavajú na ľudí, emisie uhlíka, cirkularitu a kvalitu budov.

> viac


 

Kontakt:

KNAUF INSULATION, s.r.o.,
Železničný rad 24
968 14 Nová Baňa

Web:  www.knaufinsulation.sk   

 

^ späť

Spoločnosť LAUFEN SK s.r.o. predstavuje zastúpenie výrobcu sanitárnej keramiky, batérií, nábytku a kompletného vybavenia do kúpeľní. Spoločnosť dodáva na Slovensko tri značky zo svojho portfólia a to LAUFEN, ROCA a JIKA. Týmito značkami pokrýva všetky cenové segmenty od ekonomického až po luxusný. Ponúka kompletný sortiment na vybavenie kúpeľní pri splnení tých najnovších ekologických a dizajnových parametrov.

> viac

 

Kontakt:

LAUFEN SK s.r.o.
Štefanovičova 12
811 04 Bratislava

Web: www.laufen.sk | www.roca.sk | www.jika.sk

 

 

^ späť

Peikko je rodinná spoločnosť založená v roku 1965 so sídlom vo fínskom meste Lahti. V našom závode v Kráľovej nad Váhom už 15 rokov navrhujeme a vyrábame nosníky pre tenké stropné konštrukcie bez prievlakov, výrobky pre prefabrikované aj monolitické konštrukcie. Ponúkame široký sortiment výrobkov ako sú skrutkové spoje betónových prefabrikátov, výstužné prvky a spriahnuté oceľové nosníky pre tenké stropy. 

> viac

Poskytujeme kvalitné, bezpečné a inovatívne riešenia a pravidelne zavádzame nové. Investujeme do výskumu a vývoja, spolupracujeme s univerzitami. Máme široký tím stavebných inžinierov a statikov, ktorí spracujú celý projekt od návrhu až po modelovanie. Naše inovatívne riešenia urýchľujú a zjednodušujú stavebný proces a zvyšujú bezpečnosť. Unikátnym know-how, ktorým disponujeme, sa snažíme prispievať k efektívnemu a udržateľnému stavebníctvu, ktoré nelimituje prácu architektov a prispieva k zníženiu negatívnych vplyvov stavebníctva na životné prostredie.

 

Kontakt:

Peikko Slovakia s.r.o.
Králová nad Váhom 660
925 91 Kráľová nad Váhom

Web: www.peikko.sk  

 

^ späť

REHAU je nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá pôsobí vo viac ako 170 krajinách a zamestnáva vyše20 000 ľudí. Pôsobí prioritne v stavebníctve a automobilovom priemysle. Jej snahou je nahradiť tradičné materiály hodnotnejšími polymérmi. Vďaka tomuto vysoko profesionálnemu prístupu pri vývoji materiálov sa spoločnosť stala spoľahlivým, prémiovým partnerom v oblasti okenných systémov, technického zariadenia budov a inžinierskych sietí. Zároveň patrí k top dodávateľom v oblasti automotive nielen na celosvetovom, ale aj na slovenskom trhu. Spoločnosť REHAU nezaostáva ani v segmente inteligentná domácnosť a stihla už na trh uviesť aj viaceré SMART produkty.

> viac

 

Kontakt:   

REHAU s.r.o.
Kopčianska 82A
850 00 Bratislava

Web:  www.rehau.sk 

 

^ späť

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o. je dodávateľom a cenným partnerom pre architektov, developerov, projektantov, koncových používateľov a solárne spoločnosti. Okrem širokej škály štandardných riešení spoločnosť vyvíja aj riešenia na mieru pre rezidenčné, komerčné a priemyselné projekty. Hliníkové systémy Reynaers predstavujú prvotriednu kvalitu a spĺňajú aj tie najprísnejšie požiadavky na komfort, bezpečnosť, dizajn a energetickú účinnosť.

> viac

V úzkej spolupráci so starostlivo vybranou sieťou renomovaných a schválených výrobcov a montážnych firiem dodávame hliníkové zasklenie vrátane skladacích dverí, panoramatických okien, posuvných dverí a zimných záhrad, ale aj fasád, elemontových fasád, zábradlí, či tieniacej techniky.

 

Kontakt:

REYNAERS ALUMINIUM s.r.o. 
Mlynské Nivy 16
821 09 Bratislava

web: www.reynaers.com 

 

^ späť

Schüco International KG je lídrom na trhu pre inovatívne plášte budov a taktiež stojí na čele vývoja komplexných systémov pre solárnu elektrickú a tepelnú energiu. Spoločnosť bola založená v roku 1951 vo Východnom Vestfálsku. V súčasnosti ponúka vo viac ako 75 štátoch najmodernejšiu okennú a fasádnu technológiu, efektívne solárne riešenia a individuálne poradenstvo pre architektov, projektantov, investorov a stavebníkov.

> viac


 

Kontakt:

Schüco International KG
Tomášikova 17
821 01 Bratislava

Web: www.schueco.sk

 

^ späť

Tarkett je globálnym lídrom v oblasti inovatívnych riešení pre podlahy a športové povrchy. Ponúka široký sortiment produktov vrátane vinylu, linolea, kobercov, gumy, dreva & laminátov, syntetických trávnikov a atletických dráh, ktoré ponúka zákazníkom vo viac ako 100 krajinách sveta prostredníctvom svojich strategických značiek Tarkett, Desso, Johnsonite, Tandus, Centiva, FieldTurf, Beyno.

> viac

Spoločnosť, ktorá sa zaviazala k režimu správy životného prostredia, zaviedla stratégiu ekologických inovácií založenú na princípoch Cradle to Cradle® a podporuje cirkulárnu ekonomiku s konečným cieľom prispieť k zdraviu a blahu ľudí. S 12 500 zamestnancami a 34 výrobnými závodmi predá Tarkett každý deň 1,3 milióna štvorcových metrov podlahových krytín pre nemocnice, školy, byty, hotely, kancelárie, obchody a športoviská.

 

Kontakt:

Tarkett – organizačná zložka
Vajnorská 100/B 
83104 Bratislava   

Web:  www.tarkett.cz

 

^ späť


Našim klientom poskytujeme komplexnú ponuku produktov a služieb pre podlahové riešenia interiéru. Všetko od návrhu, rozpočtovania, spracovania projektu až po samotnú realizáciu formou priamych dodávok od výrobcov a z vlastnej výroby, značky Prosystem, Interface, nora by Interface.

> viac


 

 

Kontakt:

Kristínka Čajánková
Slovnaftská 102

821 07 Bratislava

E-mail: kristina.cajankova@pro-interier.sk
Web: www.pro-interier.sk

 

^ späť

VELUX bol založený v roku 1941, kedy zakladateľ Villum Kann Rasmussen vyvinul prvé strešné okno VELUX. Nasledovalo mnoho produktov v oblasti strešných okien a svetlovodov, lemovania, ale aj na poli dekoratívnych a zatieňovacích doplnkov. Spoločnosť VELUX tak ponúka riešenie pre všetky typy striech s cieľom zaistiť dostatok denného svetla a zdravé vnútorné prostredie pre všetkých zákazníkov. VELUX vstúpil na všetky významné svetové trhy a stal sa svetovým lídrom v odbore.

> viac


Kontakt:

VELUX Slovensko s.r.o.
Galvaniho 7
821 04 Bratislava

Web: www.velux.sk

 

^ späť