Zhotoviteľ stavieb

 

 GLOB Production SK, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca stavebná spoločnosť, ktorá spadá do medzinárodnej skupiny GLOB. Základným predmetom činnosti je výstavba, rekonštrukcia a oprava obytných, administratívnych, priemyselných a verejných budov. Špecializujú sa na kompletnú obnovu budov.

 

> viac

Kontakt:   

GLOB Production SK, s.r.o.
Sídlo: Vlčkova 8/A
81105 Bratislava – Staré Mesto
Kancelárie: Vajnorská 142
83104 Bratislava

Ján Knotek, konateľ
Telefón: +421 903 918 434
Email: jan.knotek@globproduction.sk
Webstránka: http://www.globproduction.sk/

 

^ späť

https://skgbc.eu/portal/wp-content/uploads/Pro-Interier-logo.jpg
Spoločnosť ProInteriér s.r.o. sa zaoberá dodávkou a montážou podláh a podlahových krytín a nábytku do administratívnych, rezidenčných, verejných, zdravotníckych alebo školských zariadení. Pôsobí v troch krajinách s centrálou v Prahe a pobočkami v Brne, Ostrave, Bratislave a Budapešti. Svojim klientom ponúka riešenia moderného a architektonicky nadčasového interiéru s dôrazom na ekológiu životného prostredia a trvalú udržateľnosť.

> viac

 

Kontakt:   

ProInterier s.r.o.
Slovnaftská 102
821 07 Bratislava

Web:  www.pro-interier.cz   

 

^ späť

Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS pôsobí na trhu od roku 2013. Hlavným expertným zameraním kancelárie sú oblasti energetiky, obnoviteľných zdrojov energie, stavebníctva a životného prostredia ako aj poskytovanie komplexného právneho poradenstva klientom v obchodnoprávnych veciach, pri transakciách, v administratívnych alebo súdnych konaniach.

> viac


Každá jedna expertná oblasť je v kancelárii zastrešovaná tímom špičkových právnikov, ktorí sa každoročne umiestňujú na významných pozíciách v rámci medzinárodných právnických hodnotení CHAMBERS & PARTNERS, LEGAL 500 alebo IFLR. Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS je ako jediná na Slovensku členom medzinárodnej siete advokátskych kancelárií INTERLAW, ktorá zoskupuje viac ako 7500 právnikov v 150 mestách po celom svete. 

Domácim aj zahraničným klientom poskytujeme služby na medzinárodnej úrovni s možnosťou cezhraničnej spolupráce pri väčších projektoch.

 

Kontakt:

Poláček & Partners s.r.o.
Hurbanovo námestie 1
811 06 Bratislava

Web:  www.polacekpartners.sk  

 

^ späť

Tarkett je globálnym lídrom v oblasti inovatívnych riešení pre podlahy a športové povrchy. Ponúka široký sortiment produktov vrátane vinylu, linolea, kobercov, gumy, dreva & laminátov, syntetických trávnikov a atletických dráh, ktoré ponúka zákazníkom vo viac ako 100 krajinách sveta prostredníctvom svojich strategických značiek Tarkett, Desso, Johnsonite, Tandus, Centiva, FieldTurf, Beyno.

> viac

Spoločnosť, ktorá sa zaviazala k režimu správy životného prostredia, zaviedla stratégiu ekologických inovácií založenú na princípoch Cradle to Cradle® a podporuje cirkulárnu ekonomiku s konečným cieľom prispieť k zdraviu a blahu ľudí. S 12 500 zamestnancami a 34 výrobnými závodmi predá Tarkett každý deň 1,3 milióna štvorcových metrov podlahových krytín pre nemocnice, školy, byty, hotely, kancelárie, obchody a športoviská.

 

Kontakt:

Tarkett – organizačná zložka
Vajnorská 100/B 
83104 Bratislava   

Web:  www.tarkett.cz

 

^ späť

TAW, s.r.o. je spoločnosť zameraná na stavebnú činnosť v odvetviach pozemných a inžinierskych stavieb. Ambícia spoločnosti je orientácia na udržateľnú výstavbu a využitie obnoviteľných zdrojov energie. 

> viac


Hlavné činnosti v oblasti pozemných stavieb:

Zakladanie stavieb, zemné práce, oceľové konštrukcie, železobetónové konštrukcie, murované konštrukcie, strešné konštrukcie, omietky, zateplenie, podlahy a potery.
Spoločnosť tiež pokytuje výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebného dozoru, montáž vykurovania, montáž plynoinštalácií, montáž elektroinštalácií a montáž zdravotechniky.

Hlavné činnosti v oblasti inžinierskych stavieb:

Výstavba verejných a areaálnych vodovodov, realizácia domových vodovodných prípojok, výstavba a montáž vodomerných šachiet, výstavba verejných a areálových kanalizácií, realizácia domových kanalizačných prípojok, opravy a rekonštrukcie vodovodov a kanalizácií.
Výkon činnosti stavbyvedúceho a stavebný dozor v oblasti inžinierskych stavieb.

 

Kontakt:   

Riaditeľ spoločnosti: Pavol Kukura

TAW, s.r.o.
Hlohovecká 13
951 41  Lužianky 

tel: +421 903 706 105
E-mail: info@taw.sk
Web:  www.taw.sk

 

^ späť