EPI konferencia Stavebné právo 2022

 

Bratislava, 4. novembra 2022 – Na konci novembra sa uskutoční exkluzívny prvý ročník EPI konferencie Stavebné právo 2022, zameraný na zmeny a aktuálne výzvy v stavebnej legislatíve.

 

Konferencia sa uskutoční v dňoch 28. a 29. novembra 2022 v priestoroch hotela Grand Jasná**** v Demä­novskej doline. Konferenciu organizuje spoločnosť Poradca podnikateľa pod záštitou Úradu podpredsedu vlády SR a Úradu pre územné plánovanie a výstavbu SR, ktorých zástupcovia konferenciu aj oficiálne otvoria. Slovenská rada pre zelené budovy (SKGBC) je odborným garantom konferencie.

 

Organizátori pripravili bohatý program plný zaujímavých tém, venovaných novým zákonom o výstavbe a územnom plánovaní, zmenám v oblasti výstavby a európskym výzvam v oblasti stavebníctva.

 

Získajte priestor pre inšpirácie, spoločnú diskusiu a networking – či už s tvorcami príslušných zákonov, zástupcami právnej obce či firmami z praxe. Na konferencii vystúpia aj Štefan Holý, podpredseda vlády Slovenskej republiky a Martin Hypký, predseda Úradu pre územné plánovanie a výstavbu Slovenskej republiky, a množstvo ďalších odborníkov.

 

Živý priebeh konferencie sa bude súbežne vysielať i online, a preto si program môžete vypočuť aj v pohodlí domova, či kancelárie.

 

Viac informácií nájdete: https://konferencie.profivzdelavanie.sk/2022/stavebne-pravo/