Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kick-off: SMARTER – Finance for Families

20. mája 2019,16:15 - 17:30

V pondelok 20. mája 2019 o 16:15 hod. bude na “Kick-off” podujatí v Bruseli oficiálne odštartovaná iniciatíva „SMARTER Finance for Families“. Ak máte záujem o participáciu, či už osobnú alebo online formou, prečítajte si priloženú pozvánku s bližšími informáciami:

POZVÁNKA Kick-off SMARTER Finance for Families 20 05 2019

Zelené financie“ sú dôležitým a rozvíjajúcim sa trendom, ktorého cieľom je zvyšovanie investícií do environmentálne a sociálne zodpovedných projektov a zároveň znižovanie finančného rizika pre tých, ktorí poskytujú na tieto projekty pôžičky. Tento koncept vytvára obrovskú príležitosť na zlepšenie environmentálneho výkonu, kvality, zdravia, komfortu a finančnej životaschopnosti nového i existujúceho bytového fondu v Európe.

Slovenská rada pre zelené budovy (SKGBC) a 16 ďalších odborných organizácií, ktoré sú zamerané na udržateľné budovy a zelenú energiu v Európe, sa spojilo, aby spoločne naštartovali iniciatívu „SMARTER Finance for Families“. Konzorcium sa úspešne uchádzalo o výskumný grant Európskej komisie Horizon 2020. Vďaka tomu sa program môže implementovať alebo rozšíriť v dvanástich krajinách: Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká republika, Gruzínsko, Grécko, Írsko, Poľsko, Rumunsko, Slovensko, Taliansko, Turecko a Ukrajina.

Podrobnosti

Dátum:
20. mája 2019
Čas:
16:15 - 17:30
Udalosť Kategória: