Kariéra

Informácie o voľných pracovných miestach

Office Manager (m/ž)

Hľadáme Office Managera (m/ž) pre administratívne aktivity a zabezpečenie prevádzky sekretariátu ako aj pre administratívnu podporu eventov smerované k posilneniu a rozvoju cieľov Slovenskej rady pre zelené budovy. Kandidát/ka by mal/a mať skúsenosti so samostatným administratívnym vedením chodu sekretariátu / kancelárie vo firme alebo asociácii, aktívnou komunikáciou s klientami.

Miesto práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: podľa dohody

Mzdové podmienky (brutto): 1 100 EUR/mesiac definitívna výška mesačnej mzdy závisí od skúseností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Profesionálne operatívne vedenie chodu sekretariátu organizácie.
• Organizácia stretnutí (online aj prezenčne) a prípadne aj služobných ciest (ubytovanie, doprava).
• Prijímanie návštev.
• Nákup bežných kancelárskych potrieb a spotrebného tovaru.
• Vedenie dokumentácie (kopírovanie/skenovanie, zakladanie fyzických dokladov do šanónov v kancelárii).
• Komunikácia s členmi asociácie, externými partnermi a speakrami podujatí (aj v angličtine)emailom i telefonicky.
• Evidencia došlej pošty, hotovostných platieb z pokladne, evidencia dodávateľských faktúr, vystavovanie a evidencia odberateľských faktúr.
• Vedenie pokladne a hmotná zodpovednosť.
• Evidencia účtovných dokladov a spracovanie podkladov pre účtovníctvo, komunikácia s externým účtovníkom.
• Administratívna podpora eventov (fakturácia a vedenie evidencie účastníkov).
• Starostlivosť o databázu kontaktov v exceli (členovia, experti, účastníci podujatí).

Zamestnanecké výhody, benefity

• Práca v perspektívnom a veľmi rýchlo rastúcom odvetví.• Vysoká samostatnosť a z nej vyplývajúca zodpovednosť za vlastné výsledky.
• Možnosť osobného rozvoja cez vzdelávacie aktivity organizácie.
• Práca v príjemnom malom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

• stredoškolské s maturitou
• nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
• vysokoškolské I. stupňa
• vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné, marketingové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook – Pokročilý Fakturácia – Pokročilý Hospodárska korešpondencia – Pokročilý Microsoft Word – Pokročilý Microsoft Excel – Pokročilý Microsoft PowerPoint – Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Samostatná práca a určovanie priorít, zmysel pre poriadok a štruktúru.
• Pozitívny vzťah k číslam, zodpovednosť a dôslednosť, bezchybný pravopis.
• Iniciatívnosť, proaktivita, profesionálna komunikácia, flexibilita a teamová spolupráca.
• Plynulá angličtina podmienkou v písomnej forme.
• Znalosť základov účtovníctva výhodou.
• Záujem o témy udržateľnosti výhodou.
• Práca so sociálnymi sieťami výhodou.

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Váš záujem a ďakujeme už vopred za zaslaný životopis a motivačný list. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Plachá, výkonná riaditeľka, e-mail: director@skgbc.org